bugün

birbirini yiyen galatasaray yönetiminin istifaya çağırılacağı maç.
(bkz: beyaz mendilleri hazırlayın))
adnan polat'a yönelik olacak olan istifa protestolarının ardından, maç sonu delnan'ın yapacağı açıklamada "taraftarla aram çok iyi, gündemimizde istifa yok" diyebileceğini duyacağımız maç. allah aşkına bir siktir git artık be adam!
galatasarayın zorlanacağı fakat 2-1 kazanacağı maç.
keşke stat bu maçlık boş olsa maçıdır. yada eğer gidecekseniz adnan polat'ı ıslıklayın.
bol gollü geçeğine inandığım karşılaşma. galatasaray kazanır.
bir galatasarayli sivasli olarak sonuc ne olursa olsun sevindirecek mac.
galatasaray'ın kazanmak zorunda olduğu ve kazanacağı maç.
(bkz: ıslıklı maç)
Arena stadındaki ilk resmi gol atılacak mı? atılacaksa da kim atacak?

sorularının yanıt bulacağı maç. Sivasspor'lu forvet Mehmet Yıldız dan bekliyorum ilk golü ben, galatasaray lı oyuncular "ilk golü ben atayım" bencilliğine girerlerse gol atamayabilirler.

maç 0-0 veya 0-1 sivas galibiyeti ile biterse şaşmamak gerek.

(bkz: bu benim kendi kişisel görüşüm)
maçı siktir edin, protestoya bakın dedirtecek maçtır. adnanların gideceğini bilsem fanatik bir gs'li olarak 10 tane yiyelim derim. ama nerde onlarda o gurur.
yüksek ihtimalle galatasaray'ın kazanacağı maçtır.
batı 202'den arena'yı hissetmeyi sağlayacak maç.
galatasarayın 2 farklı skorla yeneceği maçtır.
galatasaray'ın defans yapıp kontrataklarla gol arayacağı karşılaşma. hagi'den ofansif bir kadro bekliyoruz ama biliyorum, daha çok bekleriz.

benim kafamdaki 11 şudur:

görsel
Yeni transferlerden Yekta'nın 2. yarı oynamasını istediğim maç. Ama sakın ilk yarı oyuna girmesin. futbol zekasına hayran olduğum hagi, isterse ayhan ı bu maçla bitirebilir mesela.

senaryo:

ilk yarı ilk 20 dakika maç kafa kafaya gitsin, hatta galatasaray biraz bastırsın. ara sıra ayhan yine kendi gibi oynasın, top kaybetsin, hep geri pas yapsın falan, sonra 43. dakikada ayhanın geri pasıyla bir top kaptıralım, ve sivas öne geçsin!
0-1

ilk yarıyı mağlup kapatan galatasaray da devre arası hagi yine ayhanı çıkarmasın. ayhan 50. dakika da bir top daha kaptırıp mehmet yıldızın şutu üst direkte patladığında, tsubasa oyununda 3. takımda , tsubasanın çıldırıp süper şut öğrenmesi gibi, yekta daha ısınmadan herifi oyuna alsın.

gerisini anlatmıyorum arkadaş, resmen heyecanlandım ya.

sonuç: 4-1 , yekta 2 asist 1 gol.

nasılım?
http://twitter.com/galata.../status/29133744845623296#
bilet bulamadığımdan dolayı sivas tarafında izleyeceğim maçtır. ''güney 420 sıra 29-30''

düzenleme: bilet bulamadığımdan değil, sivas kale arkasına 25 lira vermek varken elde kalan son biletlere 125 lira vermenin enayilik olduğunu düşündüğümden.
kadroyu da vermek isterim.

r.c'den tahmin.

-----ufukceylan-----

sabri--cana--servet--insua

----hakanbalta---ayhan----

---aydın----arda----culio---

----------kazım------------

tabi ki gönüldeki kadro değildir bu, hagi nin çıkardığı kadro olacaktır. keşke aydın yerine kazım sağ açıkta olsa, stancu'yu direk forvete koysa hagi. ama 2. yarıyı bekleyecektir. maçın 2. yarısında kadro şöyle olsa, daha iyi gibi.

-----ufukceylan-----

sabri--balta--servet--insua

------cana----yekta------

---kazım---arda----culio---

--------stancu---------

hiç fena değil he..
protestoların süreceği karşılaşma.
ikinci yarısında culio-arda-yekta-stancu şov olmasını dilediğim karşılaşma. büyük protestolar da görülecektir muhtemelen.
galatasaray ' ın

Ufuk Ceylan ,
Sabri Sarıoğlu ,
Servet Çetin ,
Lorik Cana ,
Hakan Balta ,
Ayhan Akman ,
Barış Özbek ,
Emmanuel Culio ,
Emre Çolak ,
Arda Turan ,
Kazım

11 ile sahaya çıkacağı karşılaşma .

ayrıca stancu yedek yekta ise kadroda yok .

edit : yekta kadroda hatta ilk 11'deymiş yerine arda yok oyunda ağrısı sebebiyle .
barış ve ayhan ı 11 e almak müthiş. hele geçen haftaki maçtaki müthiş performansıyla(!) ayhan ı bence forvete koymalıydı.

şaşırt beni ayhan bu kez şaşırt beni.

şaşırtan hagi oldu. yektayı 18 e almaması ilginç.

editto: şaşırtan arda oldu lan asıl.
yeni transfer yektanın ilk 11de arda nında sakat olduğu ve 18 kişilik kadroda oladığı maç.
arda'nın oynamayacağı maçtır. ağrısı varmış beyimizin.
saat kaçta olduğunu bilemediğim ve öğrenmek istediğim maçtır.