bugün

ilk isteğinin "emo'ları rahat bırakın" şeklinde olması beklenen emo'dur.
(bkz: allahın her günü başbakan koltuğuna oturan tayyip)
arkadaşlarına "bahsbakhan oldum kanqa" şeklinde hava atacak emodur.
emo açılımı için girişimlerde bulunacak emo dur.
başbakan olduğu için ağlayacak ve anayasa yerine şiir kitabı kullanacak emodur. o kalktıktan sonra koltuk iyice temizlenmeli mümkünse imha edilmelidir.
evet sayın seyirciler minik emocan şimdi başbakanlık koltuğunda oturuyor.kendisini dinliyoruz.

-shimdi phen phi shözlük istiyoğum.emocha türkche oljak
+başka?
-bide emo açılımı istiyoğumm.emo olanlara 5 bin liralık yhardım parası verilsin.
+sonra?
-bide şuan heyecandan altıma işedim galipa,caferi çağırın bhez getirsin phana yhaa.
+yürü git manyak!
hemen cep telefonuna sarılıp 45 derecelik açıdan, saçları sağ gözünü kapatacak şekilde bir pozla fotoraf çektirip anında iphone'u ile facebook'ta paylaşacak olan emodur.
''hep taşa oturalım hiç ishal olmayalım'' talebinde bulunan emo.
yalnızca 1 gün o koltukta oturabileceğinden demo olarak adlandırılması uygun düşecek emodur.
Basın toplantısında yapacağı ilk konuşmaya ''phizler fa-ke diiliz thamm mıı?? phize fa-ke dhiyene phiz BuRdan fucq youuuu dhiyorz hacıı oqee??'' şeklinde başlayacak olan emo'dur.. ardından rapperların toplantı salonuna baskın düzenlemesiyle vinç edilmesi işten bile olmayan emolardan biridir. hayal gücü değil, bizzat olması mümkün olan olaydır bu yazdığım..