biraz sonra başlayacak olan basın toplantısıdır. bakalım yine dağ fare mi doğuracak yoksa elle tutulur bir şey çıkacak mı...
yine hakaret, iftiralarla dolu basın toplantısı olacaktır.
yine neye ağlayacak da basın toplantısı yapıyor? ceza almamak için mi?

ben olsam ben de yapardım, ne zaman yapsa ceza almıyor çünkü.
ulan seçimler için yönetim kurulu tanıtım toplantısıymış. hiçbir şey çıkmaz buradan...
ali koç' un fenerbahçe hakkında özeleştiri yapmayan ve sadece galatasaray' a eleştiri yönelten tavrı yüzünden pek de samimi olmadığı düşünülen açıklamaların yapılması kuvvetle muhtemel toplantı. muhtemelen yine algı yapmıştır.
Şampiyon olsak bile git ali koç. Şampiyonluk yarışının en hararetli döneminde ben olduğum sürece fenerbahçe'yi şampiyon yapmazlar diyerek takımın emeğine saygısızlık ettin. Süper kupa finaline çıkmayıp gs'ye beleş kupa hediye ettin. 6 yıldır bizimle ugraştığını iddia eden yapıya karşı hiçbir bok yapamadın.
la bi sus artık dedirten basın toplantısı. daha basın toplantısına dair hiç bir fikrim yok. konuşacaksa aziz başkan konuşsun bak, başkaları konuşsun. ama ali koç konuşmasın. adam konuşunca bizim ayarlarımız bozuluyor.
Dursun özbek'e fena döşüyor...
Yine polim yapacak muhtemelen.
Aziz yıldırım için söyledikleri yenilir yutulur cinsten değil.
Fenerbahçe'yi şampiyon yapmayacak güçlerin kim olduğunu merak ediyorsa aynaya baksın. çünkü bunların bir tanesi de kendisi.
Demiş Aziz Yıldırım'a.
Ooo aziz babaya fena giydirmis.

(bkz: ne zamandır ayağına top değmiyor dellendi oğlan). Swh.