bugün

bayern'in 2. yarıda da gol atamayacağını düşündüğüm maçtır.
2. yarıya iyi başladı bayern münih müller kaçırdı.
interin savunma ağırlıklı oynuyo gibi gözüküp aslında çok iyi hücumlara da çıktığı maçtır. bayerin savunmayı çok gafil avlıyolar.sneijder biraz daha düzgün vursa şu an durum 2-0'dı. bayern ise ayağa iyi top yapıp ceza sahası içine girmede sorun yaşamaktadır. geriye bakıldığında bu konuda barçanın bile sıkıntı çektiği görülür.
asist ve gol kavramı üzerine bildiğim herşeyi yıkmış olan maçtır. artık tv nin sesini kapatıyorum yoksa bir daha maç izleyemicem.
helal olsun milito. sırf mourinho yüzünden bayern'in kazanmasını isterdim. şimdi neler saydıracak acaba...
milito an itibari ile van butten in belini kırmıştır.ekran başından duydum çatırt ! diye ses geldi.
futbolun seyir zevkinin, 10 kişiyle defans yaparak, anasını belleyen inter milan ve mourinho ya bir kez daha kufur edilmesine sebep olan futbol musabakası. yok dahiymiş, yok taktik dehaymış, yok hedeymiş, yok hödöymüş...2 yıl her takımda bir jose mourinho olsun futbolu seyreden bir allahın kulunun çıkmayacağını kanıtlamış maç olmaktadır....lanet olsun diego militoya da...2-0 oldu.
(bkz: bayern münih yenilince bizde yenilmiş sayıldık)
maçın başından beri sabri ugan'ın lahm'a, lağım lağım diyerek insanı delirttiği maç.
jose mourinhonun dışında ilker yasin ve sabri uganın da katlettiği maç olmuştur.
şampiyonlar ligi finalinde oynayan 2. Türk oyuncunun da kupaya uzanamadığı maç.
2-0 bitmesi halinde bana iddaa dan 10 lira kazandıracak olan maçtır.*
inter 18. şampiyonlar ligi kupasının sahibi olmuştur.
(bkz: and the oscar goes to)
(bkz: inter milan)
inter kazanmıştır ve şampiyonlar ligi şampiyonu olmuştur. forvetsiz oynuyor denilen inter'de milito takımın yıldızı olmuştur. barcelona'yı eleyip buralara gelen inter zaten kupayı haketmişti. tebrik ediyoruz.
hayatımda izlediğim en kötü final di diyebilirim. arada bir güzel pozisyonlar izledim ama beğenmedim.
(bkz: 22 mayıs 2010 bayern münchen inter milan maçı)
arkadas : bugün şampiyonlar ligi finali var değilmi ?
Ben ; ewet hocam
arkadaş : kimle kim oynuo
Ben : bayern münih - inter milan oynuyccak hocam..
Arkadaş : 3 takim mi oynuycak ? bayan münih le inter mi oynuycak milan mi ?
Ben : Uhghg !!!
verecek cevap bulamadim...
mourinho 1 - avrupa futbolu 0

kimse inter şöle böle hikaye anlatmasın. bu kupa yüzde 95 mourinho'ya aittir. günahım kadar sevmem ama inkar da edemem. avrupa'nın 3 büyük liginin en iyi 3 takımını saf dışı bıraktı. hemde inter gibi çeyrek finallerden öteye yakışmayan klasik bir italyan takımıyla.

otobüsü çektin yine kalenin önüne. bu defa kupayı da götürdün jose.
yine şu tribünde kupa töreni ile olayın bütün zevkinin mına koyulan başka bir final. kardeşim kimin başının altından çıktı bu eski boktan törenleri yeniden cortlatmak anmaıyorum ki. eskiden ne güzel sahanın ortasına platform kurulur, konfetiler balonlar eşliğinde kupa kaldırılırdı, biz de doya doya izlerdik. bu ne lan ?
(#8148334) entry'sinde de belirtildiği üzere kupa töreni tribünde yapılan final.
ulan böyle saçma sapan birşey olamaz, kursanıza bir platform adamlar alsınlar konfetiler eşliğinde kupayı. saçma sapan ayaklarınıza çağırıyorsunuz oyuncuları.
jose mourinhonun her zamanki gibi kendi evinde kazandigi mac olmustur.*
Ve inter hakettiği gibi almıştır kupayı... milito da muhteşem 2 gol atmıştır, daha n'olsun?!
Müller 45. Dakikada Hamit'in gollük pasında golü atabilseydi Bayern maça ortak olabilrdi. Ama inter yine defansın bir sanat olduğunu gösterdi. En kollektif defansa sahip takım konumunda zira 30 milyon € luk forvetinizi bile sağ bek oynatabiliyorsunuz. iyi de yapıyorsunuz çünkü bu işi çok iyi yaptıklarından karşılarına messi, ronaldo, robben, ribery karması gelse yine de işe yaramıyor. Chelsea, barcelona derken inter haketti mourinho da artık Madridin hocası diyebiliriz. Bir de temennimiz var ki artık bizim takımlarımızda şu lig de bir çeyrek final görsünler artık futbolla yatıp futbolla kalkıyoruz yapın artık o kadarını da...
şampiyonlar ligi finali tadında olmayan maç.
ya barcelona'nın beklentilerimizi yükseltmesinden dolayı, ya da avrupa'nın önde gelen dört liginin en sıkıcıları olan italya ve alman ligi temsilcilerinin karşılaşmasından dolayı yeteri kadar heyecanlı değildi.
allahtan milito net bir golcü de azıcık seyir zevki kattı maça.