bugün

Wagner Love'un tövbe estağfurullah bir gol attığı maç.
trabzon ezmektedir efendim.
burak yılmaz 30 dakikada 2 gol atıp gomis ile beraber 7 gol ile gol kralı olmuştur.
Alanya sporun comeback dersi verdiği maç.

3-0 an 3-3 helal olsun.

Bu gazla alırlar maçı.
3 0 dan maçı 3 3 e getiren alanyayı tebrik etmek lazım. Müthiş geri dönüş. 4 ü de atsalar da hamsiler çıldırsa.
alanyaspor'un trabzonspor'u seri şamarlamaya başladığı maç.

yalnız 3-0dan 4-3 olursa ne gülerim he.

edit : 4-3 oldu ahahahahhahahahaaha.
(bkz: kupamizu verun).
Alanyaspor'un 3-0dan 3-4 deplasmanda skoru cevirdiği ve destansı geri dönüşe tanıklık ettiğimiz maç.

Its unbelivable dedi ingiliz spiker...
ilk yarıyı biraz izledim alanya pozisyona dahi giremiyordu. Oyununun mutlak hakimi trabzondu maç zevksiz olduğu için ikinci yarıyı izlemedim ama çok şey kaçırmışım.

Yılın geri dönüşü olur bu.
3.5 üst oynayıp 5.5 üst oynamadığıma pişman olduğum maç
Garanti diye Ms1 oynayan varsa kendilerine başsağlığı diliyorum.
hahahahah ulan trabzon.
ALANYA TERSTEN SAPLAR.
görsel
8 kişi defans varken vagner love santra akabinde şiir minvalinde gol buluyor, stadyum ne ritim sunuyor, ne tepki veriyor.

birilerinin trabzonspor taraftarına, manchester united /alex ferguson, arsenal/arsene wenger öykülerini anlatması gerekiyor.

old trafford/emirates stadyumlarının atmosferini göstermesi gerekiyor.

3-1'e gelince ses yok, top rakipteyken ritim yok, 3-2'e gelince ses yok, 3-3'e gelince keza aynı

3-4'e gelince neymiş ersun istifa.

yahu ne ilgisi var? ersun yanal gidince kim gelecek? öz evladın şenol güneş'e aynısını yapmadın mı?

yapmayın beyler rica ediyorum, futbol/taraftarlık bu değil.

tarihi bir geri dönüş, seyir zevki yüksek, keyifli karşılaşma, tebrikler alanyaspor.
görsel
Herşey olan maç. Maç 1'den 2 bittiği gibi birde +7 bitti. Ne para kaçtı be.
bak moruq

okay ahtapot len mq
burak 18393025873 gol len mq
kucka wörd sıtar len mq
50.yıl len mq
onur kıvrak panter len mq

ahahaha beter olun.
Lan bu trabzonspor un yıllardır çektiği nedir kardeşim dedirtmiş maç. Tam diyoruz ki havalarını bulmuşlar gidiyorlar güzel ama ne yapıp edip o havalarını mutlaka bozmadan edemiyorlar. 34 yıl şampiyon olamayan ve 4. Büyük sayılan bir takım için başarısızlıktan da öte. Galatasaraylı olarak trabzonspor'u şampiyonluk yarışında görmek isterim 8jk yerine bunları yeğlerim ama olmayınca olmuyor. Bu kadar taraftarı da içibin on içibin on bir sezonu şampiyoni tirabizonspor, çupamizi verun demeye mahkum ediyorlar. Yazık.
Ayrıca alanyaspor da çok sürpriz bir takım büyük takımlardan ya fark yiyorlar yada 2-0 3-0 dan maç çeviriyorlar. Lige renk katıyor bazen.
trabzon un götünden kan çekilen maç. iyi oldui beter olsunlar. öyle 50. yıl, makina gibi takımız ayakları ile olmuyor bu işler işte. adamı böyle skerler.
birilerinin zengin olması için programlanmış sonuçlar.
dünyada iddaa diye bi olay varken klüp başkanları bile paravanları aracılığı ile 1 basıp 10 aldıkları maçlar.
herşey düzmece.
alanyamın hamsispora boruyu döşediği maçtır. acıma yetime döner koyar g.tüne. 3-0 dedin maç bizim dedin erken havaya girdin ama sen kaybettin. alanyaspor bu gerilerden gelmeyi sever.
Oha oha oha...