bugün

göt kıllarını mutlu edendir.
şaşırtmayan hede. insanlarımız artık zam olmayınca şaşırıyor.
doların yükselmesi sebebiyle yapılan zamdır. siz hala gezi gezi diye vatan hainliğine doyun. sonra da haysiyetsizcesine zamdan şikayet edin. kafalarınız harika.
şaşırtmayan ama kızdıran zamdır. özellikle mi yapıyorlar bilmiyorum ama ne zaman "bugün idare eder, yarın iş çıkışı benzin alır eve giderim" desem, akşamında zam oluyor amk.
devletin kuruş fakiri olduğunu gösterir. milyonlarca insandan defalar alınan birer kuruş milyarlar edebilir ama cebinden çıkan adam için hala kuruştur. haliyle devletin bir hırsızdan öte bir dilenci olduğunu ortaya sürebiliriz. (bkz: duygu sömürüsü)
vatandaş: betim benzim atmıştır dedi.
şaapılmadık bi kulak arkamız kalmışti... dokunmayaydılar eyiydi
artık bakü de yaşadığım için ve 10 tl olsa da halkın tepki vermeyeceğinden dolayı pek de sallamadığım hede. burada benzinin litresi 1,37 tl bu arada.
Mısırda ki katliam yüzündendir.
Got kılı milli hasıla adina gerekli olandir. Amk salaklari bir de hala ekonomi super madravallari salliyorlar.
her yere bisikletle giden ben gibi insanların dahi "vah vah yivrum" dediği zam'dır.
altın külçesi ile çalışan araçlarımız var çok şükür.
vatandaşa sorduk

-olsun daha fazla olsun. beni etkilemez çünkü ben lpg kullanıyorum. binmesinler o zaman arabaya kardeşim. bak o zaman hem trafik rahatlar. 42, taksi şoförü *

-zam zam zam bıktık artık. geçinemiyoruz, ne yapacağız bilmiyoruz. 54, ev hanımı.

-allah başbakanımızı başımızdan eksik etmesin. biz ezdirmeyiz, yedirmeyiz. yola devam. 56, işsiz.
Benzin zammından rahatsız olanları darbeci olarak gören akepelileri gördük ya harbi acıyorum şu tayyibe.

Edit: silmiş entrysini göt kılı
(bkz: yeni zam) hep zam hep zam.
"acaba dolarda düşme olunca geri alınacak mı bu zamlar?" dediğim zamdır.
Köküne kadar girdi sağolsunlar.

Euro dizel Dün gece shell'de 4.37 civarıydı yanlış görmediysem. ötv zammından önce neredeyse bu fiyata benzin alıyorduk lan.

Florya'da starpet diye bir yer açıldı geçenlerde, euro dizel 3.99. Birkaç sefer denk geldi aldım bir sıkıntı olmadı muhtemelen oradan almaya devam ederim.
ilaç gibi gelmiştir hem cebimize hem ekonomiye.
(bkz: ironi)
mazota gelmeden almak lazım zammı.