bugün

ispanya kupası maçıdır. Real madrid'in şovuyla sonuçlanmış ve maç 8-0 bitmiştir.

Bu da goller: . .com/real-madrid-8--0-levante-mac-ozeti-izle-22122010.html
oha! real madrid diyorum. 8 tane atılır mı lan gariban takıma...

(bkz: iddaada oha dedirten sonuçlar)

şimdi bu kral kupası maçı idi ve real madrid te kralın takımıdır. madem öyle kupa bizim hakkımızdır mı dediler, nedir?

bir de merak edenler olabilir, nedir bu ispanya'daki takımların bir kısmının önündeki ''real'' eki?..

royal'dır aslında ispanya kralına sadakati olan şehirlerin takımlarıdır.
barcelona real e tecavüz edince çocuk çoluktan çıkardılar tabi.
iddacıların banko maçı listesine aldığı maçtır. Eğer bir maçtan yatmazlarsa parayı götürürler 8-0 hatırına.
rövanşta levante 8-0 kazanırsa maç uzatmaya gider, lavente gol yemeden 9 gol attığı taktirde Real Madrid i eler,onun haricinde levant'nin 10 ve daha farklı galibiyeti levante'yi üst tura çıkarır, 9-1, 10-2, 11-3, 12-4,..., 20-12,.........., 50-42 gibi leventa galibiyetlerinde real madrid deplasmanda atılan gol averajı ile üst tura çıkar. onun dışındaki her skor da Real Madrid i üst tura çıkarır.

yani levante için umut devam etmektedir.

(bkz: hadi lan)
sevilla maçında handikapı aşamayarak kuponumu yatım yatım yatıran real madride selam olsun. ulan şu maç 7-0 bitseydi de o bi golü de sevillaya atsaydınız ne olurdu insafsız vicdansızlar
şimdi bunlar sanıyolar ki ona buna garibana 8 9 atınca barcelona maçını unutacaklar, unutturacaklar. boşuna abisi boşuna iddaa'da bizleri yatırmaktan başka yaptığınız bi bok yok!