bugün

16 şubat 2012 itibariyle hava sıcaklığının 21 şubatta -6/-1 olarak tahmin edildiği karşılaşma.

http://wmc.meteoinfo.ru/forecasts

ilginç, daha soğuk bekliyorduk. eğer değer aralığı beklendiği gibi olursa real'in aslanları farkla döner.

aslanlarım size güveniyorum. yürüyün be! kazanırsanız yüklü kaldırıcam.*
real madrid in en az iki farkla kazanması beklenilen maç.
gollü olacak olan maç.
üst olur.
şu dakka real madrid e bir teklif götürseler ve deselerki, bu maçı oynanmış kabul ediyoruz ve siz 2-0 malup sayılacaksınız eminim ki kabul eder madrid. hayvan gibi uçak yolculuğunun ardından, moskova kışında, boktan bir zeminde muhtemelen sıfırın altında bir sıcaklıkta oynanacak maçı iple çekmiyordur real tarafı. sakatlık korkusu, soğuk hava ve ilk maçı deplasmanda oynamanın avantajıyla real in bu maça asılacağını düşünmüyorum. ebette galibiyet için çıkacaktır lakin, kasmazlar. cska nında fantaziler peşine düşüp real e 3 atmaya çalışmayacağındna eminim. iki takımda idare eder bu maçı. üst olmaz. riski azaltmak adına 2-3 gol oynanır. ikinci maçta tecavüz eder real o başka.

düdüt : yazdıklarımı geri alıyorum. cska da 5 önemli eksik bulunuoyrmuş ki, bunlardan ikisi orta sahadan ikisi efanstan ve biri de kaleci akınfeev. madrid handikapına oynanır işte şimdi.
real madrid açısından zorlu geçecek karşılaşma. bir rus takımı kesinlikle hafife alınmamalı hele ki rusya da.
cska'nın kalecisinin ismi çekçükov. çok malzeme çıkar bu isimden *
real'in reklamsız fakat külotlu çoraplarla çıktığı kışlık maç.*
entry sildirtecek maç.*
1 - 1 biten maç.
güncel Önemli Başlıklar