bugün

yobazdır, cemaatçidir, akplidir, şeriatçıdır. yok efendim bu çağda ağzı hala temiz olan kız olmak kesinlikle art niyet gerektirir. içi dışı bir olan kız küfür de eder uygular da ugulattırır da.*
normal hatundur.
bulunması zor hatundur.
Çeşitli yakıştırmaların onlara yapılmasına rağmen normal ''hatun''dur.Anormal olan yapılan ütopik yakıştırmalardır.
çok zor bulunur türünün son örneklerindendir kaçırılmamalı
özenilesi hatundur.*
aynılılıklar içinde farklılık yaratandır.
küfür etmediği sanılan hatundur.
yabancı dildeki küfürleri canın cehenneme lanet olası diye çeviren hatundur.
sabırlıdır, kendine hakimdir.
küfür ederek sakinleşmenin kendisine yakışmadığına karar vermiş nazik bayanlardır..
küfür etmeyen erkek* bile varken şaşırılmaması gereken durum. Etmemek isteyen insan kendini tutar. Küfür etmek değil, etmemek erdemdir.
"sana ben küfürler ediyorum şu anda", "senin ağzına küfredeyim" tarzında cümleler kurduğu için komik duruma düşen hatundur.*
bu hatun kişinin ayrıca bakire olma olasılığı çok yüksektir. bence kendini aşmış kişi bu konuya da değinmelidir. yoksa büyük eksiklik olur.
istisnaları da olmakla birlikte, genelde küfür eden ama çaktırmayan tiplerdir. bu tip hatun kişileri yurt, ev vs. samimi ortamlarda tanıdığınızda neye uğradığınızı şaşırırsınız, en basit ifadeyi bile küfürleştirerek modern meditasyonun sınırlarını zorlarlar. ama kendi tabirleriyle "insan içine çıkınca" birden değişiverirler ki bunu gözlemlemek çok acıdır. üç beş karşı cins kırıntısının bulunduğu ortama girer girmez, sanki hayatında hiç küfür duymamış masum temiz kız moduna geçerler ki oyunculuk da mükemmeldir. hatta bir bayan olarak siz, argo ifade kullandığınızda direkt pazarlamacı rolüne girip, "a-aa çok ayıp, ben hiç küfür etmem karşıcinscan, beni leylekler getirdi zaten, evlenilecek kızım." gibi kıyaslamalı ifadelerle kendini pazarlar. uzak durulmasını şiddetle tavsiye ettiğim tiplerdir.