bugün

kıyamet alametlerinin yaklaşık 80 tanesi gerçekleşmedi.
(bkz: legen wait for it)
çünkü;
http://hurarsiv.hurriyet....8197&tarih=2012-12-07

gülmekten kaburgalarım iç organlarıma battı. lan kopsa şu kıyamet totomla güleceğim. malum o güruh arasından çıkıp şirince'ye en yakın olan benim. *
kıyametin kopmaması için efendim, bir adet badem bıyık bırakıp, hemen bir üniversitede yönetimi ele geçirin. gazetecileri çağırıp bir basın toplantısı düzenleyin, birkaç ayetten dem vurarak kıyamet kopmayacak deyin. o zaman kopmaz.

yazdıklarım yanlış anlaşılmasın, kuran'da yazan her şeye tüm kalbimle inanıyorum ama, hem kuran'dan dem vurup, kıyametin ne zaman kopacağını kimse bilemez, yalnız Allah bilir deyip, hem de ne zaman kopmayacağı hakkında kesin yargılara varılması komik. gerçi bahse konu üniversitenin nesi komik değil ki?
deccal yok mehdi yok yecüc ile mecüc yok. sokak ortalarında millet fuhuş yapmıyor.

(bkz: kıyamet alametleri)
çünkü, kıyamet diye bir şey yok amk. ölüm her şeyin sonu.. her bireyin kıyameti kendi ölümüdür. 60-70 yıllık kıytırık yaşantıları, semavi bir doğada değerlendirmek ne de bedbahça!...
ölümün bir başlangıç olduğu düşüncesi, insanın dünya üzerinde egemenlik isteklerinin zayıfladığı dönemde yeşermiştir. örneğin musevilikte 34 parçalık kutsal kelamın ilk 5 kısmı dediğimiz tora da, ahirete dair pek bir detay yoktur. çünkü amaç, kenan'a kutsal toprağa gitmektir. cennet ve tanrının konutu oradadır. ne zaman ki, yahudiler sürgünden sürgüne sürüklenmeye başladılar, topraklarının ellerinden gittiğini ve hiç dönmeyeceğini anladılar işte o zaman, hem onları kurtaracak bir mesih hem de, kıyamet inanışını ortaya koydular. bunla beraber, islamdaki kıyamet inanışı ve kıyamete dair detaylar, ziyadesiyle yeni antlaşma'yla benzerlikler arz etmektedir. üzerine, yahudi şeriatı ilavelidir. hepsinin temelini, ölümün, tüm hayat boyunca kazanılan edimlerin son olmamasını istemek düşüncesi oluşturuyor. ölümü kabul etmek zor: "keşke başka berzah daha olsa da, ölmeden yaşasak.." düşüncesi, aksak ve eksik bir yargı oluyor haliyle.

ölünce bitiyor her şey işte.. uzatmaya, kafa patlatmaya gerek yok.. vakti geldiğinde, tarih sahnesinden çekileceğiz..
ilahi taktir, hayırlısı be gülüm.
nutella'min son kullanma tarihi 20.04.2013'te.
bunlar hep kıyamet alameti.
"ben öyle bir emir vermedim. " müslüm gürses.
28 aralıkta vize var nereye kopuyor kopartmazlar.
tüm insanların bankaya borcu var.. insanlar ölür para sistemi değişmez.