bugün

Ne kaldı ki.
--spoiler--
integralde hacim hesabı kaldırıldı
--spoiler--

(bkz: matematiği tamamen kaldırmak)
(bkz: bir kaynak olarak göt)
Arkadaşlar endişe etmeyin sınav hala test.
integralden konu eksiltmek nedir allasen? Bu nasıl bir saçmalıktır allah aşkına. Ya matematikte onlarca bi halta yaramaz konu varken, matematiğin can damarı konulardan, en seçme konudan konu eksiltmek nedir?

edit: adam ezberci aptal takımı yusuf yusuf demiş ya la. integral bilmeyen bir adamın, üniversitede ne işi var? türev, integral gibi, içerisinde limit, süreklilik, fonksiyon, tam değer ve mutlak değer gibi ifadeleri barındıran, hepsinden bilgi gerektiren başka konu var mı? Anlaşılan, alt küme sayısını bularak üniversite kazanacak yeni nesil. Çok garip.
Dört işlemden öğrenci eleyecek la adamlar. Tanım, eğitim sisteminin daha da berbat edilme durumu.
2015 te fetoyla bozustular diye bize sokmuslardi o zaman ygsde 24 bininci olmustum ayni netleri 2014 te yapsam 78 bininci oluyomusum cok zor sinavdi yani anlatacagin olmayan egitim sistemine gelen her bakan bir parmak atinca boyle oluyor yapcak bisey yok.
Doğru haberdir. Su an lise 3 okuyan kardeşlerimizin ders kitabındaki konular çıkacağı için doğrudur.