bugün

2012 yılında gerçekleşmiş veya gerçekleşmemiş ve hayatın akışını etkileyen tüm olaylardır. top 5 yapmak gerekirse;

5- felix baumgartner dünyaya indi

bir açtık televizyonu bir de ne görelim; redbull cidden kanatlandırmış adam uzaydan dünyaya atlıyor. unutulmaz efendim unutulmaz.

4- 16 mayıs 2012 bursaspor fenerbahçe maçı

ve fenerbahçe'nin türkiye kupasını almasıdır efendim. uzun süren bekleyişin 2012 yılına denk gelmesi birçok kişi tarafından kıyamet alameti olarak değerlendirilmişti.

3- okul sütü projesi skandalla başladı

bu olay sonucunda hayatlarında daha önce hiç süt içmemiş bünyelerin zehirlendiğini henüz unutmuş değiliz efendim. Yapılan süte alışkın değillerdir, dokunmuştur açıklamaları unutulur cinsten değildir çünkü.

2- 21 aralık 2012 kıyametin kopmaması

hatırlanacağı üzere birçok şirinceseveri üzmüş, maddi manevi kayıplara uğratmış bir olaydı bu da. Ama bir aydınlanma geldi bana, yoksa size gelmedi mi?

1- sabahattin zaim üniversitesi nin odtü yü kınaması

evet efendim unutulamayacak derecede şaşırtıcı bu olay aynı bir alihan rahatlığı ile gerçekleşmişti yılın son günlerinde.
(bkz: en azından sikmediler)
(bkz: düz adam)
beşiktaş milangazın deron williams'ı getirmesi lokavt bittikten sonra deron'un geri dönmesi buna rağmen sezonu 3 kupayla kapattıktan sonra yeni sezon başlangıcında da cumhurbaşkanlığı kupasını kazanması.
uzaydan dünyaya atlayan adam
+

(bkz: 2012 yılına damga vuran olaylar)
Kadıköy hatırası. (bkz: 12 mayıs 2012)
erzurum hatırası.
(bkz: oğlum bak git)