bugün

brezilya maçını izlemek için okuldan kaçmaktır.
1994 dünya kupasından bu yana 5 dünya kupasını bire bir izlemiş biri olarak hatırlamak istemediğim tek dünya kupasıdır.herşeyiyle iğrençti.maç saatlerinden saç modellerine.mide bulandırıcydı...
ümit davala nın mohikan saçını, yaptığı orta ve gelişine mükemmel vuran ilhan mansızı, tribünlerdeki kore li taraftarlarımızı unutmak mümkün mü?
okulda sınıftaki televizyonlarda izlendiğinin hatırlanmasıdır.
düz lisede televizyon olan tek sınıf olan, süper lise adıyla geçen hazırlık sınıflarında, 100 kişi izlediğim brezilya maçı unutulur mu...
japonya maçını hastanede, senegal maçını denizde arabada dinlemek benim için tam bir dünya kupası özetidir.
hiç unutamam , senegal maçında da bir ameliyat geçirmiştim hastanede olsamda çıkışta direk sorduğum şey olmuştu maçın sonucu.
liseli olmayan kişilerdir. türk futbol tarihinin altın harflerle yazılışını izleme imkanı bulmaktır.
liselere giriş sınavından çıktıktan sonra türkiye-kosta rika maçını izleme fırsatı bulmuş kişilerdir.
bir çok maçı okuldan kaçıp kahvede izlediğim dünya kupasıdır. iyiydik bir zamanlar...
dida'nın saçlarına özendim, ümit davala'nın saçlarına özendim. japonya'ya özendim.
şimdi kendime şaşırıyorum. ümit davala saçı ulan. ne mallıktır birader bu saç ya.
ebemizi sikti bu popüler kültür amk.
ilhaannn ilhaaannn ilhaaaaaaaaaaaannnnnnn...

hatırladıkça duygulanırım.
nee kosta rika ne de çin
ne de sambacı breziya.

bunun söylendiği dünya kupasıdır.
erdem baş,kerem kupacı ve necmi yapıcının da şovları vardı hatta bunla ilgili

görsel

dünya kupası trt de...loyloyloyloloy diye..böyle kazındı hafızama.
lise 2 yıllarıma denk gelmiştir maçlar güzndüz oynandığı için sınıfa getirilen tv ile izlemiştik.
1991 yılı ve üstü yaşdakilerin hatırladığı dünya kupasıdır.
turnuva da türk futbolu dünyaya tanıtılmıştır.
ayrıca iki ev sahibi ülkeyide yenme başarısı gösterdiğimiz turnuvadır.
1991 yılı ve üstü yaşdakilerin hatırladığı dünya kupasıdır.
turnuva da türk futbolu dünyaya tanıtılmıştır.
ayrıca iki ev sahibi ülkeyide yenme başarısı gösterdiğimiz turnuvadır.
ümit davala'nın golünden sonra alt komşumuz kalp krizinden vefat etmişti. o anı hiç unutamam heralde.
edit:imla
an itibariyle 18 yaş üstü herkesin hatırlayacağı son yılların en berbat dünya kupasıydı.
aynı zamanda Dinsizin hakkından i. mansız gelir başlıklı gazete haberini hatırlayanların hatırlayacağı dünya kupasıdır.
evet buradalar mı? Okuldan kaçıp maçı izliyorduk. hey gidi günler hey.
O zaman ben yoktum.
büyük takımların hemen elendiği küçük ülkelerin show taptığı turnuvadır.
2.bahar yaşlı bakım ve huzurevinin kıymetli misafiridirler.
Abimin biriktirdigi cikartmalari hatirliyorum.
güncel Önemli Başlıklar