bugün

ölenlere rahmet eylesin, yakınlarına da sabır versin allah. 100e yakın da yaralı var maalesef. hastaneden yapılan açıklamaya göre bütün kan gruplarına ihtiyaç varmış. bu konuda ırk dil din gözetmeden yardımcı olmaya çalışmak insanlık gereğidir.

edit: imla
türkiyenin zayfılığıdır. sınırlarımız içinde terör, kimden olursa olsun, kol geziyor.
ölenler insandır. yazıktır. ülkem adına çok üzgünüm. topraklarımda böyle görüntülerin olması, paramparça cesetlerin olması beni çok üzdü. ben ölenin ırkına,cinsine bakmam. ben müslümanım. ötesi yok.
30 sene boyunca bu gibi katliamlarla "hak arayan" arkadaşların mağdur olmasına neden olmuş saldırı.
Yıllarca türk'ü sırtından vur ondan sonra ağla.

Olay nettir. Iyiden iyiye intikam ateşini büyüten türk genci ışid'e aylardır katılım gösterdi. Hatta orta asya türkleri de.

Solcuyum ayağına ırkçılıgın kralını yapan köpeklerde kahvaltısını kobani de değil cehennemin dibinde yaptı.

Türk'e kefen biçenin ölümü korkunç olur!
ölün amk dedirten olay.
isid tarafindan yapildigi soylenen patlama. yillardir bu ulkede pkk denen cani teror orgutu patlamalarla,pusularla,yol keserek asker,sivil ayirt etmeksizin canlar aldi. bu orgutun saksakciligini yapan o insanciklar o zamanlar hic seslerini cikarmadilar,yillarca sustular hep magduru oynadilar. bizlerin caninin nasil yandigini o gun anlamayan, yillar once tanisdigimiz, canlarimizi alan terorle yeni yeni tanisan sozde baris elcileri etme bulma dunyasi dedikleri bu olsa gerek.
bazı orospu çocuklarını sevindiren patlama. insanlığınız batsın.
Facebook'ta paylaşılan resimler çok feci. insanlar dörde beşe bölünmüş. Yazık...
leşler gök yüzüne fırlamıştır , kan veren hastanenin serumunu...
93'te bingöl karayolunda 33 silahsız türk gencini, askerini kurşunlayan, katledenler bugün aynı acıyı tatmıştır. Beter olsunlar biz kürt düşmanı değiliz PKK nın düşmanıyız.
bazı gerizekalılarla aynı ülkede nefes aldığım için utandım bir kez daha. adam oh olsun diyor ya. şerefsiz it. ulan türk oğlu türküm. hiçbir yerden gelmedim. devşirme değilim. müslüman oğlu müslümanım. Allahsız kitapsızlar. ulan savaş olsa götünüze baka baka kaçarsınız gelmişsiniz burda vatan millet sevgisi numaraları yapıyorsunuz. defolun gidin soysuz köpekler. ölenler gencecik insanlar ulan, teröristmiş bilmem neymiş. he amk terörist. size göre herkes terörist. gavur dölleri. bir müslüman olarak bir insan olarak çok üzgünüm. ülkem adeta bir ortadoğu ülkesi.. yazıklar olsun.
Üzülmeye çalışarak insanlıgımı yaptım. Ama üzülemedim apo ve pkk sempatizanları öldü üzülemedim onlar 20 yaşındaki askerleri öldürürken daha çok üzüldüm.
devletin işidir. biz olmazsak böyle olur falan diyecekler.
Şehitlerimizin intikamını kendi kendilerine almış bulunmaktadırlar.

Daha bu ülke de çok kan dökülecek. Türkiye ile ışıdi birbirine düşürmek için ellerinden geleni yapacaklar. Teşekkürler türkiyem yediğiniz kaba pislediğiniz için, Çözüm sürecinin karşılığını seçimde ki nankörlüğünüzle verdiğiniz için, şehidimin kanı yer de kaldı diyen anaların içine bugün su serptiğiniz için. Teşekkürler Türkiye'm!!
bu vahşi olayın savunulacak bir tarafı yok ama benden üzülmemi beklemeyin eden bulur.

http://www.sabah.com.tr/g...-suructa-patlama-3-yarali
http://www.gazetedoktor.c...-ekibine-siddet_h148.html
http://www.internethaber....e-tas-yagmuru-723855h.htm
az önce öğrendiğim vahim olay. onlarca ölü olduğu söyleniyor.

artık ne desem bilemiyorum, kelimeler yetersiz. gençleri katlettiniz, bir halkın çocuklarını yine yeniden katlettiniz. bunları yapanlar birgün hesap verecek.
bu olaya sevinenlerin annesi, babasi, kardesi orada olsaydi da paramparca olsaydi keske.
ışid tarafından bir bombayla 300 kürde hasar verilen olay.
bir insanın duyabileceği en güzel şeydir. (ışid kısmı hariç beyler, teröristlerin amk)
yine herkesi siyaset, tarih ve psikoloji uzmanı yapan patlama. olan yine ölene olmuştur.
ne kadar da orta doğu bir ülke dedirtmiştir. bombalı saldırıların her türlüsü kancıkçadır. ölenler belki de teröristti belki de zaten canlı bomba olucaklardı bilemeyiz. ama sırf teröristlere karşı yapılmış diye terörü tasvip etmek insanlık değil. henüz neyin ne olduğu kesin bilmeden oraya buraya saldırmak da normal değil. böyle saldırılar türk kürt arasını bozmaktan dünyada türkiye imajını biraz daha düşürmekten başka işe yaramıycak.

öncelikle saldırıyı yapanların türk olmadığını düşünüyorum ve öyle umuyorum. henüz teröre başvuracak kadar da cahillikle boğuşan bir toplum değilizdir umarım. büyük ihtimal ışid saldırısıdır. hal böyle olunca yine devlete saldırıyo türk kürt farketmezsizin arkadaşlar. tayyibi falan sevmem hiç bir partiyi de tam olarak savunamam ama soruyorum size, sınırdaki asayişin sağlanamamasının en büyük sebebi ne? pkk pyd gibi kürt terörist çeteleri değil midir? yıllardır oraları sahiplenip askerlerimizle çatışmadılar mı? sınırda alınan en küçük önlemde bile kendi kaçakçılık yolları kapanıyo diye olaylar çıkarmıyolar mı? neden sınırdaki bu boktan düzenden en çok şikayet eden de pyd pkk sempatizanları peki?

terör ve şiddet devam ettikçe kurunun yanında yaş da yanmaya devam edicek dostlar.
pkknın elbette ağır bir darbe yemesi gerekiyordu onca sene ülkeye rahat huzur vermeden yüzlerce belkide binlerce askeri şehit ettiler. elbette yaptıkları yanlarına kâr kalmamalı elbette hayatı ırzı namusu sikilip bok çukuruna atılmalı. ama o fotoğraflarda iyi bişeyler yapmak isteyen 1-2 kişi olma ihtimali bile bunu yapanlara küfretmeme sebeb oluyor.

mu ?

pkklıların amına koyayım

kürt kardeşlerime başsağlığı diliyorum.
pkknın elbette ağır bir darbe yemesi gerekiyordu onca sene ülkeye rahat huzur vermeden yüzlerce belkide binlerce askeri şehit ettiler. elbette yaptıkları yanlarına kâr kalmamalı elbette hayatı ırzı namusu sikilip bok çukuruna atılmalı. ama o fotoğraflarda iyi bişeyler yapmak isteyen 1-2 kişi olma ihtimali bile bunu yapanlara küfretmeme sebeb oluyor.

mu ?

pkklıların amına koyayım

kürt kardeşlerime başsağlığı diliyorum.
http://www.diken.com.tr/s...goruntuleri-ortaya-cikti/ patlama anı
Uzulmedigim olay. Devlete karşıt kim var ise cezasını bir şekilde bulur.