bugün

saat 20:00'da ali sami yen stadı'nda oynanacak 2009-2010 bank asya 1. lig play-off grubu ikinci maçı.
20 mayıs günü kalplerimiz karşıyakamız için bi başka atacak. bu maç konyaspor un ilk maçta adanaspor u 3-1 kazanmasından sonra erken final niteliğinde olacaktır. ali sami yen stadında muhteşem taraftar baskısını yaratarak karşıyakamız maçı kazanacaktır. hatta ben iddaa ile ilgilenen arkadaslara handikapla birlikte karşıyaka oynamalarını öneririm. sonuç olarak ne olursa olsun perşembe günü süper lige bir takım çok yaklaşacak .
benim büyük ihtimal karşıyaka trübününde olacağım maç.
bilet fiyatları konusunda bir problem var sanırım. önce 5tl dendi sonra biletix sitesine girince 1tl gözüküyor oh diyoruz tıklıyoruz eski açık diyor tribün ve alamıyoruz bilet. bir futbolsever olarak bu yaz gününde kafkaf seyircisiyle beraber keyif dolu bir 90 dakika izlemek bukadarmı engellenir pes.
karşıyaka'mızın iyi bir skorla dönmesini istediğimiz karşılaşma.
konya'mızın karşıyaka'yı yenerek süper lige adım atmasını beklediğimiz maçtır.
iki izmir takımın turkcell super lig'e çıkmasını sağlayacak playoff final karşılaşması.
Erdal Kılıçarslan'ın 12. dakikada attığı golle konyaspor'un 1-0 önde götürdüğü müsabaka.
65. dakikasına konyaspor'un 1-0 üstünlüğüyle girilmektedir. konyaspor'un golü 12. dakikada erdal kılıçarslan'dan geldi.
adanaspordan gelecek bir golle konyaspor'un süper lige tekrar döneceği maçtır.

yemezsek tabi. *
konyasporumun ait olduğu lige dönme yolunda dev bir adım daha attığı maçtır.
şakirtlerin hakem kıyağıyla kazandığı maçtır.
güncel Önemli Başlıklar