bugün

Saat 16:00 da Gökdere Bulvarı'nda yapılacak olan mitingdir.

Valilik artık Kent Meydanı'nda miting izni hiç bir partiye vermediğinde dolayı, Gökdere Bulvarı'nda yapılacaktır.
Bursa halkı arabalarınızı vesairenizi garajlara koyun hırsız var.
Askerde olmasam mutlaka gideceğim mitingdi.. Kusura bakma reis..

Not: asker demısken suraya bı safak atayım..

353. kd kıbrıs / lefkosa / haspolat

Atarsa; 35..
geçen ramazanda bitmesi gereken arabayatağı-kestel metro hattını hala bitirmeyen belediyemiz, erdoğan'ı bekliyor olsa gerek. yoksa neden işleri bu kadar ağırdan alsınlar ki ? neyse onu bunu siktir edelim de artık metroya binebilcez kurtulduk şu mavi minibüslerden amk.
metronun demirtaş paşa durağından sonra seferlerini iptal eden miting,
amaç : millete eziyet amk.
Trafiği felç etmiştir.
bursa'da hayatı olumsuz yönde etkileyen, trafiği felç eden etkinlik.

hayır, sik mi var koskoca şehirde hafta içi miting yapıyorsunuz? şehirde zaten trafik sorunu var, yol yok. bir de miting...

hadi miting yaptın, başka şehirlerden gelen yüzlerce araç, otobüs neyin nesi?

60 plakalı otobüs, 14 plakalı, 43 plakalı otobüs ve minübüsler var miting alanına yakın caddelerde. 10 plaka, 17 ve 11 plakalı midibüsleri saymıyorum zaten.

bursa dışından bu miting için en az 30.000 kişi getirmiş akp, eh bir 30.000 de suriyeli gelse eder 60.000, 60'da bursa ve ilçelerinden katılım olsa 120.000 allah bereket versin.
(bkz: akp taşımalı miting sistemi)
(bkz: akp seyahat)
Arabam gözümün önünde, hanıma söyledim kapıyı üstten alttan kilitledi, işyerindeki tüm kıymetli evrakları ve paraları bankaya özel kasaya gönderdim.

neme lazım, bugün bursa'da "hırsız var"...
Bugün bursa, Türkiye cumhuriyeti tarihinin en büyük hırsınızı ve yalancısını ağırlamaktadır.

Mitingden sonra sel, deprem, yangın, kargaşa vs. Olmasa bari. Malum geçen gelişinden sonra deprem olduydu.
Twitter ın kökünü kazıyacağını söyleyecek kadar cahil bir adamın mitingi. Lan hakikaten şuna oy verende mercimek kadar akıl ve ahlak yok.
Sesin gereğinden fazla açıldığı miting. Namazgah'da oturuyorum camlar da kapalı buna rağmen adam sanki yanımda böğürüyor. Sabahtan beri tepemde uçan helikopter de ayrı bir mevzu.