bugün

tarihi bir andır. daha maç bitmeden gol olduğu konusunda kesin bir sevinç göstermeyelim.*
hemen piyango bileti alınmalıdır.
bir an için hayatı sorgulamamıza neden olan gol. derin düşüncelere sevk oldum sözlük.
ilginç bir olaydır. 2012'ye yaklaşıyoruz tabi. olacak böyle şeyler.
(bkz: kıyamet alametleri)
kazmanın soktuğu kazmanın etkisinden çıkamayan insanların şahit olduğu olaydır.
ispanya milli takımının kadrosunda forvet olarak yer alan bir golcünün attığı gol sonrası açılabilecek en anlamsız başlık herhalde. bir de kalkıp şok falan demiyorlar mı dayayacaksın musluğu.
normal olan durumdur. sonuçta onun asli görevi gol atmaktır.
kıskançlık içerikli bir gözlem. bu adamın ispanya'da gol kralı olduğu unutulmamalıdır.
inşallah bu maç guizayı izlemeye gelen yabancı menejerler vardır da sezon sonunda rahat satılır bu golle.
zoru başaran bir forvet oyuncusunun kader anıdır.

edit : kendisi için tabee.
Maçı izlemeyenlerin "Dalga mı geçiyon lan !!" şeklinde tepki verecekleri durum.
bilgisayarınızın ve televizyonunuzun ayarlarıyla oynamayın dediğim goldür. hakkaten attı adam.
bu sefer taraflı tarafsız herkesin takdirini aldığı goldür. zaten attığı alkışlık sadece 2 gol vardır ki diğeri büyük bir taraftar kitlesine sahip olan beşiktaşa olunca (hani şu aşırtma olan) pek alkış almamıştı.
guiza'nın maçtan önce demlendiğinin ispatıdır. ayık kafayla atamazdı o golü.
en az recep çetin'in isviçre ağlarına yolladığı gol kadar fantastiktir; gol atması değil tabi, öyle bir gol atması. öyle ki 2 sene boyunca itin götüne sokulan sakallı garibimin bir anda roberto carlos falan ilan edilmesini sağlamıştır belli bir kitlenin arasında.
bir yazımda güizadan bir patlama beklediğimi dile getirmiştim, şayet bu günde görüldüğü gibi patlamanın öncesindeki ateşleme aşaması tamamlanmıştır. bu gol ona moral verip artık daniel güiza olduğunu hatırlatmıştır eminim.

(bkz: ağlamak istiyorum)
(bkz: saracoğlundan doğan güneş)
umarım girdiği gol orucunun iftar vakti değildi bu. yanlışlıkla attıysa orucu bozulmaz. devam guiza *.
aynı olay 20 mart 2009 tarihindede gerçekleşmiştir. 2011 de güizadan yeni yine yeniden bir gol bekliyoruz efendim...
(bkz: guiza için iftar vakti)
el arquero'nun 28 mart 2010 tarihinde cimboma yapacağı kasnak yanında esamesi okunmayacak eylemidir.
bir galatasaray taraftarı olarak çok sevindiğim gol. muhtemelen galatasaray taraftarlarının en sevdiği futbolcu olan güiza bu gol sayesinde ilk onbirdeki yerini sağlamlaştırır. *
(bkz: dikkat et çarpmasın)
gol sayısında alex'i yakalamasıdır.