bugün

chp ya da hdp mitingi değildir. sizin gibi manipülasyona açık beyinsizleri kullanan şerefsiz medyanın goygoyudur.

kartal mitingi haziran hareketi tarafından düzenlenmekte ve akp, mhp, saadet tipi sağ partiler harici neredeyse tüm siyasi partiler, meslek odaları, barolar, vakıflar, dernekler katılıyor...
(bkz: Kılıçdaroğlu nun bir akp projesi olması)
Manipüle edilmiş koyunlar tarafından inanılan düşüncedir. Etrafınıza bakın şeriatın ayak sesleri duyuluyor artık. Silkinin kendinize gelin. Cocuklarınıza tecavuzun onu acıldı. Sesinizi çıkartın ve bu saçma diktatorlugun onunu kesin. Yarın cok geç olacak.
cumhuriyet halk partisi'nin konu hakkında resmi açıklama yapmadığı, hulooğğcuların götünden uydurduğu organizasyondur.
Daha önce yazıldımı bilmiyorum bakmadım,eğer doğruysa bu iştirak başlık şu olmalı.

(bkz: 20 kasım 2016 chp pkk ortak mitingi)
hdp nin yerine yedek oyuncu chp giriyor.
Yeter artik at gozluklerinizi cikarin karalamayi birakin yeter.
terör örgütlerine yapılan operasyonları engellemek için apo bayrağı altında birleşip ortak miting yapacaklarmış. eminim laiklerin bu konu da bile söyleyecek yalanları vardır.
görsel
iktidarsız muhalefet. her 2 manada iktidarsız.
birkeşik haziran hareketinin mitingini chp ve hdp mitingi lanse eden yazar beyanı. Perinçekçi aydınlık gazetesi okuyan yazar beyanıda denilebilir.
tepeden tırnağa yalancılık ve orospu çocukluğu sonucu üretilmiş başlık..

haziran hareketinin düzenlediği eylemdir..

bi siktirin gidin..
Bu zamana kadar mhp'den baska partiye oy vermeyen biri olarak son donemde chp'ye sempati duyar oldum. Mhp'nin ozellikle baskanlik olayindaki tutumu ve bahceli'nin kendi bunyesindeki mualifleri silme harekati mhp'yi gozumde notrledi. Bahceli gitmeden mhp'ye oy yok lakin chp'nin su yaptiklarindan sonra chp'ye de oy yok. Ne isiniz var amina koyduklarim pkk'nin partisiyle?

Zaten akp'ye killanmamin en buyuk sebebi baris sureci zirvalari. Simdi ise mhp'den sogumamizin en buyuk sebebi baris sureci gibi kansizca bir ise el atan partiyle cakma baskanlik olayinda birlesmeleri. Bundan gayri ne mhp ne de chp ile isim olmaz. Akp ve hdp ile zaten isim olmaz. Sizin ben ta aminiza koyam.
Körler sağırlar birbirini ağırlar.
CHP li olmak bir utanç kaynağıdır.
görsel
Rezillikdir.

Sabah akşam MHP ye laf atmakla meşgul olan aşırı kemalistçiler bu mevzuya ne diyor, merak ettim açıkcası.

Tayyipçilere laf attığınız kadar en az sizde bi o kadar çomarsınız işte.

Deal with it.

"CHP Atatürk'ün yolundan ayrılmasaydı MHPyi kurmazdım" - Başbuğ Alparslan Türkeş
Uludağsözlük'teki en hasta akpli olan conta behcet nam yazarın kendi evinde düzenleyeceği miting bu sanıyorum.

iki partiden de ses seda yok, bu aktroll ve avanesi boyle bişey var diyor. Enteresan.
Atatürk'le apo'nun resmini yan yana koyanların mitingidir. bu görüntüyü ilk olarak Gezi'de gördük.
görsel
chp'nin kendi milletvekili mitingin duyurusunu yapıyor ama tatlı su solcuları hala yalanlarla partilerini aklama derdinde. yersen.
görsel
tek kelime ile tarihe geçmiş kara bir lekedir.

bu nasıl vatan sevgisi?, bu nasıl gözü dönmüşlük?

işin garibi halk bilmeyecek mi sizin teröristlerin emellerine hizmet ettiğinizi?

buyurun bakın kimlere hizmet ettiğinize:

https://www.youtube.com/watch?v=Zs_Phaw770M

yuk. videoya rağmen maalesef akp ve mhp karşıtlığı ile kafayı bozmuş, kendi ülkesini, kendi ülkesinin vatandaşını bile düşünmeyen bir parti ile karşı karşıyayız.
chp iki oy fazla alacağını bilse amerikayla bile ortak miting düzenler bunların ataturkle yakından uzaktan ilgisi yoktur.
Trump tarafından bomba manyağı yapılacağını anlayınca nereye kaçacağını şaşıran kobani fatihi sağ cephenin yine götünden salladığı gerçekdışı bir olay.

Yeni orta sınıf... gir kadraja... sıkış... hikayen bitti be olum... nereyi kaşırsan kaşı helak olacaksın...
iki kardeş partinin el ele yapacak olduğu mitingtir.

Yoksa siz şaşırdınız mı?

Gayet sıradan normal bir durum.

Ekleme: inanmayan ve bunu algı operasyonu sanan safları görünce, neden hâlâ CHP ye oy verdiklerini bi kez daha anladım.

Şöyle ki;

CHP ve HDP, ortak mitinge buluşuyor. HDP'nin PKK ve FETÖ operasyonlarına karşı yapacağı mitinge CHP'den bir destek açıklaması daha geldi. CHP istanbul il Başkanı Cemal Canpolat, Pazar günü istanbul Kartal’da HDP'nin yapacağı mitinge katılacaklarını söyledi.

PKK ve FETÖ'ye yönelik operasyonlara karşı CHP ve HDP alanlara çıkıyor. iki parti, "Emek ve demokrasi" kılıfıyla 20 Kasım'da istanbul Kartal'da yapılacak mitinge CHP'den bir destek daha geldi.

CHP istanbul il Başkanı Cemal Canpolat, istanbul il örgütü olarak mitinge katılacaklarını açıkladı.

Alın bu da sizin havuz medyanızın kaynağı:

http://www.ulusalkanal.co...ne-katilacak-h128794.html
ulan siyaset yapamıyorsun bari ortalığa sıçma kemal!...
(bkz: 20 kasım 2016 teslim olmayacağız mitingi)
şakaysa komik değil, ciddiyse çok komik.