bugün

20 bin liralık ne yedikleri merak konusudur.
kahvaltıda zenci * olduğunu düşündüğüm kahvaltıdır.
Yemeye başlamadan önce mutlaka besmele çekmişlerdir. Bitirdiklerinde de duyulur şekilde bir dua edip âmin de demişlerdir.
Daha ne?
durmak yok yola devam tabiki .
ancak gözlerini bir avuç toprak doldurana kadar yiyebilirler. ne kadar yerlerse kar. toprağın altındaki ayrıştırıcıları düşünüyo onlar aslında. mezara girince onlara da ziyafet çekecekler. ayrıştırıcı organizmalar hayatlarında yemedikleri kalitede şeyler yiyecekler. bi de doğa düşmanı diyosunuz bunlara. doğayı en çok düşünen bunlar.
hah. işte o kahvaltı götlerine girsin.
vatandaşın sırtından 330 milyar dolar hortumlayan hortum lobilerinin yanında 20 bin liranın lafı mı olur yaw .

o 20 bin liralar analarının ak sütü gibi helal olsun en azından hizmet var icraat kalkınma var rakamlar var . kaz gelecek yerden tavuğu esirgemiceksin .

durmak yok yola devam .

kimin doğa düşmanı kimin doğa dostu olduğunu en iyi allah bilir .

bugüne akp ye kadar hep başkalarının seçtiği yiyordu o paraları . madem ki ortada yenecek bir para var benim milletim yesin o paralarıda yoldu köprüdür tüneldir vesair.

çok geç bile kalındı bunlar için ama yapcak bişey yok hortum lobileri bitirdi ülkeyi akp nasıl kalkındırdı ama iki dakkada halada devam ediyor oylarıda topluyor birileri sandıktan ümidi kesip

sokakta aramaya başladı iktidarı atatürkün sandıkları onunda üstesinden gelecektir ben sandıkları boşunamı getirdim diyerekten .

halbuki şiddetin karşılığı yine şiddettir . bana kalsa hardal gazı kullanırdım bu bölücü anarşistlere ülkenin önüne engel olan herkese kalkınmasını istemeyip sokağa soytarılığa çıkan herkese .

renkleri kokuları yedikleri içtikleri herşey belli evleri barkları herşeyleri belli bu şerefsizlerin iki yüzlü şerefsizler .

ağaçmış özgürlükmüş atatürkmüş al bak atatürkün sandıkları seçimlerde önünüze geliyor kullanın oyunuzu hadi atatürk işte hadi noldu sandıklar kalın geldi dimi gelecek daha çok gelecek .

seçme ve seçilme hakkı

din ve inanç özgürlüğü bunların ne demek olduğunu size bizzat biz öğreteceğiz öğretmenlerinizden profesörlerinize kadar öğretecez .

milletin iradesine saygısı olmayana milletinde saygısı olmadığını öğreteceğiz varmı öyle 3 kuruşa 5 köfte eskinden di onlar hortum zamanlarınızdı onlar mazi oldu geçti gitti şimdi kaldık baş başa .

o 330 milyar doların hesabını bi soralım değil mi kimler karışmış bu işe kimlerin parmağı var bi bakalım demi .

bazılarının kahramanı bazılarının korkulu rüyası tayyip erdoğan bu işi en kaliteli bir şekilde çözecektir arkasında türk milleti ve duaları varken buna ne aydın doğan nede koç holding ve türevleri

karşı koyabilir türk devletinin kudretini görecekler göreceklerki dünyada görsün . kimsenin yaptığı yanına kar kalmayacaktır dünya bunu görecektir evel allah .