bugün

Evet, ülke elden net bir şekilde gidiyor. E tabi savaşarak alamazlar. Ne yapacaklardı? yavaş yavaş alıştıra alıştıra o şemsiyeyi açacaklardı. basit bir mantıkla 1500 yıl öncesine gidip bir halkın vatandaşına sorsak "sen evine ekmek götürmeyeceksin üstüne ağzına sıçacaklar ama seni temsil edenler roma ya mızrak satacak gururlanacaksın, ne dersin?" yarım akıllı çiftçi elbette ki s*ktiri çekecektir. gel gelelim günümüzde bu sosyal deneyi yapsak adım gibi eminim milyonlarca türko ben razıyım diyecektir. razı olun anam razı olun buyrun biz ülkecek domalalım isterseniz. kelimeler kifayetsiz ne yazık ki, ne yazsak ne söylesek ne konuşsak 3 adım geri gidiyoruz. gençlik desen zaten hepsini yarı yolda bıraktılar koca bir nesil kasiyerlik hayaliyle uyanıyor. neden olmasın alım gücü, bir gün olsun yarınını düşünmeden yaşamak herkesin hakkı. geçmiş olsun türkiye yıllarca kör olup hala 3 maymunu oynadığın içinde yazıklar olsun.
işte ümmet işte millet işte feraset işte Arap gibi araplık.

Ülkücü hareket zamanında olmuştur.
cumhuriyetin ilk üniversitesi ünvanı bizde diye geçinen zavallı okulumdaki malum grup olarak bilinen serseri kitlesine sormak lazım.
EYYY güruh! siz nerdesiniz amk? kafatasçılığınıza zeval mi geldi? hani yaşasın ırkımız çine bedel kırkımız?
(bkz: bunlar hep güneşten)