bugün

macta en az 2 gol daha var bekleyin, kesinlikle bu skorla bitmeyecek.
isaac anani sikeyim o nasil kacti.
koyuyorlar bize. 3-2 mnskim.
ümit kesmeyelim, daa maç uzun.
aziz yıldırım en son hükümete ve bakanlara posta koyduktan sonra daha fener beleş penaltı alamaz ligde.
Ulan bizim bursaspor az izlesin de belki yarı final rövanşına referans olur maçı.

40 dakikada 3 gol attı b.esir. aboww...
3-3 musa.
bir galatasaraylı olarak gerçekten zevk alarak izlediğim maç. Balıkesir kaybedeceği bir şeyi olmadığı için, fenerbahçe ise fenerbahçe olduğu için açık oynuyor. Yalnız balıkesirin 3. golü sezonun gollerinden biri olmaya aday. Keşke ligdeki her maç böyle keyifli olsa.
bu ne biçim maç be . alış-veriş gibi .
iy toplam 6 gol.
fenerbahçe orta sahasız oynuyor, balıkesirspor da defanssız.
fenerbahçe'nin geselilerde sevinsin diye balıkesir'e 3 gol avans verdiği maç.
balıkesirspor iyi teşvik almış deli gibi top oynuyor.
bildiğin halı saha maçı.
halısaha maçıdır.
Fenerbahçe'nin başının ne kadar boş olduğunu gün gibi gösteren maç. Böylesine gevşek bir takım başka türlü ortaya çıkamaz.
her ne kadar branşları farklı olsa da şuan yedek kulübesinde çipil gözlü ismail yerine obradoviç olsa takım daha adam gibi oynar. futbol bilgisi bir yere kadar zeka da önemli.
volkan demirel fenerlilerin kafasinda sac birakmadi, fener buldugunu atti, balkes ise volkanin hatalarindan atti, guzel mac oluyor aslinda.
Gslilerin artık nicktrip gitmesi gereken başlık. 4-3
Benim kızgınlığım takıma. Balıkesirden 3 yedikten sonra 6 atsan neye yarar.
Bizim arkadaş 7+ oynamak istedi. yok lan alt oyna fener 2 atar sobra yatar kasmaz dedim.

telefonum 10 dk . dır aralıksız çalıyor açmıyorum.
la Bileydim bu kadar çılgın maç olacağını vallaha 7+ basardım.

(bkz: Balıkesir in çılgın Eşekleri)
balikesir oyundan dustu fener artik zor gol yer gibi.
ilk yarıyı hiç olmamış sayarsak 1-0 aldığımız maçtır.

maç sonucu: 4-3.
yarın ki gazete başlıkları: Diego Sow
yok artık sayın seyirciler dedirten komik bir maçtır . zaten tff arkanızda ne gerek var böyle şeylere .