bugün

amerika'da gerçekleşmiş vahim olay. 2 kız zihinsel engelli bir çocuğu garajlarına kitleyip, ellerini ayaklarını bağlamış ve tecavüz etmişler. bunu yaparken bıçak kullanıp çocuğu sürekli dürtüp (bıçakla) gitmesini engellemişler. artık nasıl becermişler o işi bilmiyorum ama zaten asıl sorun bu insan kılıklıların nasıl bu kadar vahşileştiği ve azma durumlarında dışarı çıkıp "bizi siken yok mu?" diye bağırmak yerine zihinsel engelli bir çocuğu seçip bıçak zoruyla bu işi yapmaları! allah ıslah etsin diyorum. galiba çocuğun bir koluna da zarar verilmiş.
tabi garajdan gelen seslere işkillenen komşular sayesinde yakalanmışlar.

http://dunya.milliyet.com....2011/1381435/default.htm
ahlak kavramının yitirilmesi.
ne gerek var böyle şeylere. Türkiyeye gelip mini etek giyip biraz kenar mahallelere kaysalar zaten çıkana kadar am deliği ile got deliği arasındaki mesafe kapanır.
(bkz: dünya tersine dönmüş)
kısırlaştırılsın kevaşeler önermesi yapılabilir.
(bkz: april kuchta)
orospuluğun sınır tanımadığının göstergesidir. madem amın yanıyor bağır siken yok mu diye.
(bkz: )iki genc kızın bir erkege tecavüz etmesi)
(bkz: ruh hastalığı)
deli taklidi mi yapsak?
biri 16, biri 14 yaşında 2 kızın 17 yaşında, üstelik zihinsel engelli bir çocuğa yaptıkları işkencedir. pes diyorum, gerçekten pes...
genellikle ve mantıken cinsel özgürlüğün olmadığı toplumlarda cereyan eden ve edebilecek olaydır. toplumsal olarak değerlendirmemek gerekir. tamamen o iki manyakla ilgili bir vehamettir.
(bkz: insanlığın öldüğü anlar)
cinsel özgürlük diye bir kavramın olmasından dolayı böyle bir suç işlendiğini savunan şakirtleri gözler önüne seren olay. ne kadar sapkınlık varsa ortadoğu ülkelerinde var. bu bir tesadüf mü? yasakçı zihniyetinizi de alın bu ülkeden defolun gidin. her şeyden nem alıyorlar yahu. 100 sapıklık varsa 98'i senin o annenin uğruna öldüğü araplarda var. 2 tanesi de yabancı ülkede olsun bırak.
(bkz: zihinsel engelli olmak istenilen anlar)

şaka tabi. Pislik kızlardır. Orospu derdim ama onlar yüce kalır yanlarında.