bugün

bir birayla olana göre iyidir.
iki bira istemiştim tekelci vermemişti yaşın yetmiyor diye.
daha önce içmeşse kırmızı tuborg çarpmış olabilir.
Laik değildir.
benimdir. alkol problemi yaşadıktan sonra bırakıp, sonra yeniden içmeye başlayıp en son 2 yıl önce içen biri olarak 2 birayı geçtim bi biranın yarısında sarhoş olabilirim. evet.
iki birayla sarhoş oluyorsa başkalarının yanında içmemesi gereken erkektir. Aksi takdirde alay konusu olur.
bira, nasıl sarhoş olunduğunu bir türlü anlayamadığım ancak wc'ye gitmekten yorulup sızdığım, içmekten ve sohbetinden keyif aldığım naif bir içecek. sıcak yaz günlerinde soğukluğuna bağlı olarak 10-12 adet tükettiğim lakin kışın yüzüne bile bakmadığım için sarhoşluğunu pek bilmiyorum. yalnız içinde beher miktarda alkol olan her içki gibi pek masum değildir. ağız ile içilmesi tavsiye edilir zira içkinin bir suçu yoktur. onu içmesini bilmeyen ağız suçludur.
bu durum bazı insanlarda psikolojiktir. Bunun ana sebebi mekana gidildiğinde hesabın çok gelmesinden korkmaktır. Bu tip insanlar genelde aralıklarla birer bira söyler ve sarhoş olmak ve ucuza eğlenmek için psikolojilerini baskılar, bu durum insanda kalıcı etki bırakabiliyor.