bugün

nihatın pek iplemediği maçtır. böylesine bir maç yürüyerek mi oynanır ya?
bilica nın voleybol oynadığı karşılaşma.
saniyeler sonra golün geleceği maç.

edit: geldi ve fenerbahçe 1 - 0 öne geçti.
(bkz: ballı fener)
Alex'in Rüştü'yü bakkala yolladığı maçtır.
beşiktaşlıların yine zırlamaya başladığı maç.
bilica nın pozisyonuna devam deyip, sivok un pozisyonuna penaltı çalan bir zihniyetin, yönettiği maç.
emre'nin çıkıp selçuk'un girdiği maç. dolayısıyla birazdan beraberlik golü gelebilir.
fenerbahçe'nin üstünlüğünü sağladığı ve golünü attığı maç.
beşiktaş'ın transfer falan yapmaması gerektiğini gösteren maçtır. ben böyle bir hakem yönetimi görmedim. gel beşiktaş'ın 2 penaltısını ye, git orda penaltıyı rahat rahat çal. bu kupanın kimin hakkı olduğu maçın öncesinden bellidir. fenerbahçeliler bu kupaya gönül rahatlığıyla sevinebileceklerse, biz üstüne yorum yapmaya gerek duymuyoruz.
tello'nun çıkıp holosko'nun girdiği maç. beraberlik golü hakkaten gelebilir.
beşiktaşlıların yine bir fener maçında ağladığı maçtır. ne eziklikmiş kardeşim bu...
dos santos un become a legend çılık oynadığı karşılaşma. saydım 83. şutu oldu az önce.
nihatın şutunda aynı pozisyonda devam kararı alan hakemin nedense fenere olunca tereddütsüz çaldığı penaltıyla süslediği maçtır.
fenerbahçe'nin 1-0 öne geçtiği maç. şimdi tüm gönlümle beşiktaş kazansın istiyorum ama beşiktaşlı arkadaşlara da söylemem bir iki şey var. pozisyonu görmedim, bilmiyorum. ancak neden her seferinde sadece hakemi suçlu buluyorsunuz? hakem hiç mi bjk lehine hata yapmıyor? ilk yarıda birçok kez fenerbahçe hücumcuları tehlikeli pozisyonlara girdiler yalan mı? neden bunu sorgulamıyorsunuz da hakem şöyle böyle demekle yetiniyorsunuz. neden beşiktaş'ın nobre gibi bir forvetin taşıyamayacağı kadar büyük bir takım olduğunu yazmıyorsunuz? neden sakat nihat'ın bu takımda ne işi var demiyorsunuz? sorulacak soru çok. umarım beşiktaş kazanır maçı. ama beşiktaş'a transfer lazım.
(bkz: ağlama demiyorum hobi olarak yine ağla)
mustafa denizli'nin, yusuf şimşek'i oyundan çıkararak büyük hata yaptığı maçtır.
2 olmuştur.
alex'in attığı golle 2-0 olan maç.
2 oldu, hadi o zaman, sarsılarak ağlamalar bekliyoruz...
Alex'in tüm beşiktaş taraftarlarını bakkala yolladığı maçtır.
beşiktaş'ın bi topu çeviremediğini anladığımız maçtır.
beşiktaşlılar nedense hemen sataşmaya başladılar internet ortamında fenerbahçe taraftarlarına. kardeşim spor bu kazandığın an sevineceğin gibi kaybettiğin an karşındakini tebrik etmeyide bileceksin.. ayıptır yani.
mustafa denizlinin soğuk suyu içtiği, demirörenin kızının annecim 2 oldu diye annesine mesaj attığı, maç bitmeden stadı terk eden beşiktaşlıların bizleri hüzünlerdirdiği karşılaşma.
guiza'nın o ortadan sonra sağ kanada geçmesinin gerekliliğini bize gösteren maç.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar