bugün

(bkz: onun ben a q)
aynı zamanda heykeli dikilecek adamdır. * *
o gece var mısın yok musun'da yarışacaktır. *
bir gece için 200 bin isteyen adamdır.
"var mı arttıran?" sorusuyla taleplere göre aynı teklifle tekrar ilgilenebilecek erkek de olabilir tabii ki. Bu devirde 150 bini kim kaybetmişte o bulsundur *
öncelikle ç*kü öpülerek tebrik edilecek, gerekli motivasyon sağlanınca sosyal mühendislik yaparak o kadının adresi ve telefon numarasını alıp pazarlığa koyulması gereken bir hadisedir.
faiz oranlarının ertesi gece yükseleceğini öğrenen kişidir. vay amk.

edittir: lan salağa malum olurmuş hakket düşüyomuş oranlar. osbirlik bi durum. hayırlısı.
para için ağa poku yemeyen adamdır. "her memesi olanı adriana lima sanmayan" adamdır...
(bkz: her memesi olanı adriana lima sanmak)
akıllı adamdır. bunu teklif eden kadının, boktan birisi olacağını akıl etmiştir. başına dert almak istemiyordur.
+ bi kere domalayım lan onur nolur lan sana 150 bin veriyorum.
- olmaz şehrazat ben zengin ama gururlu bi iş adamıyım.
+ bi siktir git çay koy onur.
paranın cinsi belli olmadığı için kabul etmeyen zeki adamdır. ulan bi de 150 bin haiti lepiskası olması bu demiştir.
150 bin be. bana teklif edilse tek şartım şu olurdu. 150 bin evet kabul ama sadece bir gece olmasın. aylar sürsün.
bir aşk şiiri dinlerken bu başlığı okumak herhalde geçici hafıza kaybıdır.
kutusuna gidecek adamdır.
mübarek olası gelen adamdır.
namım yürüsün diyendir.
-1 gece için 150 bin. ne diyosun hilmi?
+çok adi bir teklif bu neriman.
-seni parayla satın alabileceğimi biliyodum hilmi.
+sorun para değil neriman. 1 gece çok az değil mi? bir erkeğe yapılmaz bu. ağzına bal çalmak gibi ne o öyle 1 gece.
aklını sikeyim aklını.
(bkz: homo)
5 cm lik çüküyle kadının karşısına geçmeye utanan erkek de olabilir mesela.
bir gece için 150 bin teklif eden kadından daha yüksek bir teklifi olan kadına evet diyecek adamdır, doğrusunu yapandır.
(bkz: yokum diyor)
bence aptal bir jigolodur kendisi. yada en pahalısından; teklifi az bulmuş olabilir. * * ** *

(bkz: şakaysa çok komik ciddiyse hiç komik değil)
yaa bu işin piyasasını bilmiorum sakata gelmiyelim şimdi diyen, mahallede olay duyulunca "lann nazmi 150 000 e vermişin,olum sendeki mal bnde olcak 500 000 den aşşağıya vermezdm tarzı eleştirilere maruz kalmak istemeyen kişidir. (bkz: bilmez kişinin hayal gücünün genişliği)
150 bini reddedecek adam yoktur. hem 1 gece de azdır.

bu arada "lan bana 150 bin verecek ben sadece onu değil sülalesini s*kerim" diyecek adam daha fazladır.
kendi kişiliğine değer veren, ve paranın kişi değerlerinden daha önemsiz olduğuna inanan, onurlu, gururlu asil adamdır.