bugün

kampüsleri şenlendirecek, fakültelerin genç ve yakışıklı erkeklerle dolmasını sağlayacak, kızları heyecanlandıracak bir haberdir efendim. evet, bu sene itibariyle boğaziçi ünversitesi endüstri mühendisliği'ne yerleşmiş bulunmaktayım. ilkokula bir yıl erken başlamamdan ötürü, kampüsümdeki birçok kızı gençlik ateşimle cayır cayır yakacağımdan da zerre şüphem yok. bekle beni boğaziçi!
(bkz: 1994 doğumluların üniversiteli olması/#16608100)
(bkz: #18302417)
sanki farklı bir durummuş gibi bahsediliyor. her sene farklı tarihlerde doğanlar başlıyor, bazıları sonraki nesli küçümsüyor bu da onun zekasını gösteriyor.
üniversitede kızlar teklif ediyor söylentisine inanan erkekleri kızlardan teklif bekleyecektir.
18 yıldır beklenen olaydır.

Bir 95'li olarak, tüy bitmemiş suratımla üniversiteli kızları elinizden almaya geliyorum. haydi inşallah.
Kızların teklifini bekleyecek öğrencidir.
ne kadar yaşlandığımı hatırlatır bana.*
1994 lülerin daha önce başladığını gösterir.
zamanın hızla aktığının göstergesidir. biz ki zamanında 89lular 88liler tarafından ezilirdik çocuksunuz olm diye diye. şimdi bakıyoz, 5 sene oldu siktimin ünisine başlayalı daha bitmedi. tüyü bitmemiş yetimler gelmeye başlamış eskittiğimiz sıralara. çoğu hala çocuk amk ama, taş hatunlar da gelmiyor değil hani. iyi ki varsın gdo.
kızları üniversitelilerin elinden almaya gelecek kadar ağır ergenleri de vardır bunlar arasında. ne sandın oğlum üniversiteyi. gel de gör derim sadece.

yaş meselesine gelince, gayet doğal bir durumdur. zaman geçiyor ve yaşlandık biz de.
üniversitenin ilk yılını ergenliklerinin tamamlamaya çalışarak geçireceklerdir.
Üniversiteye başladığım, ilk aşık olduğum sene doğanların üniversiteye başlamasıdır. Vayyy amk!!!
askere gitmeyenler 96 lılarla gidecek bundan vahimi mi var amk.
akp döneminde gerçekleşecektir.

(bkz: vöeh)