bugün

19 mayıs gibi gençler için önemli olan bir günü, mustafa kemal atatürk'ün bize armağan ettiği bu günü sırf çocuklar,kızlar üşüyor diye iptal olmasına sevinen insandır.

bu insan kesinlikle kadınların da kapanmasına bir şey demeyen dinci,yobaz insandır. bu insanlar mustafa kemal atatürk düşmanı olurlar, ya ne iğrenç ya, düşünsene benim lisede gençliğimde en sevdiğim organizsayondu bu, şimdi 19 mayısta de katılamayacağız bu törenlere, ne kadar düşüncesiz insan bunlar, ve türkler bir de, benim mustafa kemal atatürk paşam tarafından kurulan türkiye cumhuriyetinde bir de buna seviniyorlar!
merak etme sen cumhuriyet ve mustafa kemal atatürk düşmanı; ben gene o gün ailemle bunu konserlerde, ve her yerde kutlayacağım, mustafa kemal atatürk ün ismini anacağım
sen kadın düşmanı ise, benim ve kız kardeşimin sabah erken kalkıp kahvaltından sonra yapacağı kutlamayı engelleyemeceksin, ama doğru ya sana göre kadınlar evde oturmalı ve dışarıya dahi çıkmamalı.
ama doğru ya sana göre 7 yaşında küçücük kizlar örtünmelidirler, ay ne kadar sığ,yobaz bir düşünce, her şekilde karşı olacağım bu düşünce yapısına.
türk olmaktan gurur duyan ben, ileride olabilecek kızmı ya da oğlumu mustafa kemal atatürk sevgisi ile büyüteceğim sen hiç merak etme.