bugün

fenerbahçenin galip gelebilmesi için yediğinden bir fazlasını atması gereken maç.
edit:zira gs maçlarına çubukluyla çıkması kafi gelmektedir.
bir süpriz olmazsa beşiktaşın rahat kazanacağı maçtır.
ergenlerin ağzından yeneriz, keseriz, 5 atarız, guti kim, alex de ne oluyor gibi lafların metrekareye 100 litre şeklinde düştüğü maçtır. hadi maçtan sonra yendikten sonra yapılanları anlıyorum da, maçtan öncesine hiç kafam basmıyor.
bakın buraya yazıyorum; fenerbahçe kapanırsa beşiktaş kova olur. neden;
-cska maçında gördük ki beşiktaş kolay gol bulamıyor.
-ilerde çogalmak için bekler rakip ceza sahana kadar gidiyor ve biryerden sonra dönemez oluyorlar ( bunu fenere yaparda bir top kaybederseniz hatırlatayım; dia niang stoch)
-fenerbahçeye cska dan daha teknik ve daha hızlı bir takım topu bukadar kolay alıp pas yapamazsınız.
-beşiktaş kanatlardan yürürse cok tehlikeli işler yapar, quaresma zaten tutulamaz, fenerbahçenin sol beki santos ta şu sıra bira göbeğine kavusmusken hilbertte ordan yürür.

sonuç;bu maç berabere bitmez.*

maç sonrası editi; farkındayım.
holosko ve rüştü maç kadrosunda yokmuş. ayrıca beşiktaş gol bulamıyor falan diye kreativ tespitte bulunup cska maçı örneğini verenler, o maçta bobo ve quaresma'nın yedek oturduğunu, bir bilselerdi. aaah bir bilselerdi.

nitekim beşiktaş bu sezon oynadığı 11 maçta 27 gol atmıştır.
fb alacağını düşündüğüm maçtır.
yok mu lan allahsızlar? *

tanım: i aranılan mactır.
herşeyden önce iyi ve zevkli bir karşılaşma olmasını dilediğim maç.

beşiktaş bir çok kesime göre favori olarak gösteriliyor. kadroları karşılaştırınca ve oynadığı futbola bakılınca son derece doğru olan bir öngörüdür bu. ama şunu unutmamak gerekir 'bu bir derbidir. derbinin havası farklı olur' sözü her nekadar klişe olsada yerinde bir sözdür. başka takım taraftarı olarak derbiyi izlemek için sabırsızlanıyorum ve heyecanlanıyorum. ''bırakın birbirlerini yesinler'' anlayışından çok zevkli bir futbol için iyi mücadele etmelerini her iki takım açısından temenni ediyorum.**
kazanan türk futbolu olsun!!
maç başlamadan 229 entry e ve 10. sayfaya ulaşmış heyecan fırtınası.
hadi beşiktaşlılar ın kazanma umudu var heyecan basmış,
fenerlilere ne oluyor?
fenerbahçenin saracoğlunda kabak gibi oyulacağı maçtır. muhtemel sonuç :
kartal:2 kabak:0
Şu anda iki takımın 4 hafta boyunca oynadığı maçlara bakarak Beşiktaş'ın kesin kazanacağına inandığımız maçtır.

Fakat derbilerde önceki maçların etkisi olmuyor. Yani sonucu asla bilinemez. Yok favori Fener ya da Beşiktaş ezecek demek yanlış olacaktır.*
Ama bir Beşiktaş taraftarı olarak 3-1 kazanacağımızı düşündüğüm maçtır. Guti yine asist yapacaktır.*
fenerbahçe'nin rahat alacağı maç.artık guti'ninkini mi yoksa q7'ninkini mi alırlar bilmem.

zöe:delinho da olabilir.
kazandan kadıköye maç önü maç sonu beşiktaş tribününden canlı takip edebileceğimiz şöyle bi yer varmış.

http://sonkartallar.blogs...09/kadikoy-yolculugu.html
berabere biteceğini öngördüğüm maçtır.
Her ne kadar beşiktaş favori gözükmesine rağmen derbilerdeki başarısı ve taraftar desteğiyle fenerbahçe, sahasına istekli,aruzulu çıkacaktır.
dolayısıyla şanslar eşittir ve maçın kaderini iki takımın defans oyuncuları belirleyecektir.

edit: nitekim de tahminimde yanılmadım.
favorisi olmamakla birlikte insallah fenerbahceyi duman edecegimiz mactir.
gollü geçmesini beklediğim maçtır.
-- spoiler --
sen ki balon patlatmanın ustasısın
patlat bu yılın balonunu
bir kere daha görsünler
asla büyük olamayacaklarını
-- spoiler -- *
inceden bir sikiş olacaktır bu akşam. Aman diyim fenerim fazla acıtma.
acil i aranan maç.
(bkz: #9407649)
berabere biter bursaspor kazanır

(bkz: bursa dan gol haberi mi var)

edit: "berabere biter galatasaray kazanır" diyeceğimi zannettiniz değil mi, geçti o devirler geçti
gollü veya golsüz beraberlikten öteye gidemeyecek maçtır.

kaynak: içimdeki ses.
maç için beşiktaşın an itibariyle açıklanan ilk 11'i şu şekildedir.
84 Hakan Arıkan
17 Ekrem Dağ
58 ibrahim Toraman
44 Zapotocny
3 ismail Köybaşı
28 Ernst
55 Mehmet Aurelio
14 Guti
7 Quaresma
8 Nihat Kahveci
11 Nobre
kağıt üzerinde 3 forvet çıkan schuster alkışı hak etmiştir.
fenerbahçeli olarak g.tümden soluduğum maç olacaktır
ama (bkz: yensen de yenilsen de kalbimin şampiyonusun)
edit: sayıp sövüp kahrolduğum maç olmuştur.