bugün

(bkz: yaman hikayecisin delikanlı)
tam manasıyla rezalettir. zaten burger king'e giden insanın zeki olduğunu düşünmüyorum. açık ve net.
(bkz: neden birkaç gün tatil yapmıyorsun jonathan)
(bkz: Oysa yoğurtlu sosun içimi ferahlatması gerekiyordu)
Derdini sikeyim ya.bana da benzeri oldu değiştirmişlerdi hamburgeri. Orda çalışanların gavatlığı tamamen.
yıl olmuş 2016 halen çöplük yiyenler var. çöp yesen hiç olmssa organik. inorganik ürünler yiye yiye putçu olunuz nan. kan gitmiyor beyne.

yav he he.
(bkz: Derdini sikeyim butonu)
(bkz: ekşi yazarı taklidi)
(bkz: oruç tut sıhhat bul)
dikkat edip daha büyük rezillikler yaşanmaması gereken olay. bu kafa ile zor gerçi.
beter ol. ramazan'da oruç yersen olacağı bu diyeceğim ama deveci bizi trollüyor herhalde. benim zannım bu uşak oruç tutar.
dertler derya olmuş yazıyı yazan sandal okuyanlar gülümsüyor sonunda yazana basıyor küfürü basıyor küfürü...
tatsız tutsuz rezalet.
Hikayenin doğru olduğunu varsayarak yazıyorum. içeceğin tadına bakılmadan söylenseydi daha mantıklı olurdu. Açtıktan sonra değişmesi biraz zor.

Gerçi dur bakayım bilerek koymuşlardı de mi? O zaman gün gibi rezalettir. kaba davranan lokantacıları, esnafı vs ben de sevmem. Ve ikinci kez asla, asla gitmem. içime taş gibi oturur, yıllar boyunca da unutmam. Bastım artını.
üç saat önce ben de oradaydım ve bigking yerine etli brouche yedirdiler rezalet rezalet ben böyle birşey görmedim *
Hayatımdan 1 dakika çaldın.