bugün

Evlilik yapilacaksa yapilmasin yanlistir. Biri yolun yarisinda digeri baslamamis zevkler ve renkler cok farkli. Sonu ayrilik ve bosanma ile bitecektir. Tecrube ile sabit.
Ergenlikteki çıtır kızın zengin bir adamla olan ilişkisidir.
şeker kız candy ile he-man'in ilişkisi gibidir.ortak yönleri olmadığı için he-man kılıcını çekip başlarım böyle sevgiye de aşka da diyerek kırlarda sevgi dolu bir şekilde ceylan gibi oradan oraya zıplayan candy'i mundar eder. candy'nin mundar olmadığı senaryo da ise candy ona sürekli teddy bearmış gibi davranıp gördüğü her şeye şaşırır ve aşırı fazla sevgiden he-man'i delirtip kaçırtır. oldu mu? olmadı.
Her ilişki illa ki cinsellik ya da sevgililik olarak algılanmazsa eğer normaldir. Dayı - amca - yeğen ilişkisi olabilir, baba -kız ilişkisi olabilir.
aradığım ilişki türü. ergen kızlar alsın benim gadami.
18 erkek 35 kadın ise büyük problem, 18 kız 35 erkek ise devasa problemdir. her türlü problemdir, aynı dili bile konuşamazsınız. zaten etik de değil.
bu ilişkiden çıkar amaçlı suç örgütü olur ancak.
Adamın niyeti bozuk değil ciddi ise, aşkın yaşı yoktur kardeş.
adam çocuk eylemeyi mi seviyor napıyor anlamadım. ben 27,28 in aşağısına tahmmül bile edemiyorum.
Kız 18 yaşındayken değil de 20-25 yaşlarındayken verdiyse bu kararı olabilir.çok da anormal değil.
18-24ten yukarsı kurtarmaz.
18 yaşında çocuğun her yeri kadın olsa ne yazar diye düşündürür?¿?¿?¿
18-35 jenerasyon çatışması yaşar. yaş farkı fazla, yetiştirilme koşulları başka, hayata bakış açıları bambaşka. o iş yaş maalesef.
Eğer burada bahsi geçen 18 yaşındaki kadın, aklı bi karış havada, ergen, nerde gezsek popüler olsak tavrında bir genç kız değil de gerçekten bir kadın ise oluru olan ilişkidir.