bugün

http://concertful.com/con.../iron-maiden/stanbul_5527

resmi değildir. ama inşallah olsundur.
her gün dua edelim olsun bu konser.
"laaaaaan!" tepkisi verip, üst komşumu dahi korkutmama sebep olan konser haberidir.

eğer olursa kesinlikle katılacağımı da belirtmeliyim.

resmileştiği andan itibaren metal sever herkesin * biletleri için saldıracağı konserdir.
sonisphere 2011 kapsamında gelirse çok daha güzel olur, müziğe doyarız.
ülkede birçok kişinin ekonomik sıkıntı çektiği iddia edip sabırsızlıkla konser beklemek.
bahsedilen grubun her sene gelmemesi yüzünden hatta 13 yıl sonra gelecek olma ihtimalleri yüzünden tüm sıkıntılara rağmen büyük umutlarla beklenen konserdir.
allahım sana geliyorum konseridir aynı zamanda.
bu konserin gerçekleşmesi için el ele tutuşup sinerji yaratmalı, sonra birbirimize sarılmalı, peşinden de gözyaşları içinde dua etmeliyiz.
eğer gerçekleşirse; geçen dönem big four ile bu dönemde iron maiden dinleyen bünyeyi, müziksel orgazma eriştirecek konserdir.
başlığı sol framede görünce 'harbi mi lan' diyen baykuşa döndüğüm olay. hadi inşallah.
iron maiden ve sonisphere 2011 resmi web sitelerinden henüz doğruluğu teyit edilmeyen haber. ama ihtimali bile heyecanlandırıyor.
gözleri förtleten konser. yalan da olsa o tarihte istanbul'da olma planlarına başladım sözlük. gelmeseler de tek başıma meydana gidip sessizce beklemeyi düşünüyorum orda. belki 12'den sonra bacadan falan girerler lan?
(bkz: ben senin gelebilme ihtimalini sevdim)

bu sene kesin gözüyle bakılan, henüz kesinleşmemiş konser.
adı görür görmez çığlık çığlığa bağırdığım, gelirse ağlayabileceğim hatta konser mekanında ölmek isteyeceğim konserdir.
dance of death dinlerken gözlerimden süzülen yaşları tahmin edebildiğim konser olacaktır. * *
orgazmik anların gerçekleşeceği konser olacaktır. sert adam olarak gidip maiden ı sahnede görünce ağlayabilirim bile. hiç belli olmaz.
sanırım her sene olduğu gibi yine yalan olmuş konserdir.
(bkz: inşallah göt olurum)

Donanımhaber forumlarından Godsmacker nicki user dan geliyor. (bkz: alıntı)

"Beyler Bruce cumartesi bi röportajda açıklamış Türkiye'ye gelmeyeceklerini. Anlaşma derecesine gelmişler ama prensip meselesi olarak gelemezlermiş. Maalesef bu haberi biraz önce Yüxexes'te genel yayın yönetmen yardımcılığı yapan güvendiğim bi abimden aldım. "

http://forum.donanimhaber...//tm.htm#msglink_45369782

amına koyayım sanki adamların kuruluş amaçları türkiye'ye gelmemek. nedir bu türkiye'ye hala 80 lerden kalma muamelesi yapmak. olayın maddiyatla alakası yok. 15-20 bin kişiye de kapalı arenalarda konser veriyorlar. türkiye 50.000 kişi garantisi vermesine rağmen gelmiyorlar demişti zamanında organizatörün biri.
avustralya'ya 2 ay içinde 7 kere gidip türkiye'ye 1 kere bile gelmemek nedir lan.

aylar sonra kapak olup da gelen yazar editi : iron maiden 19 haziran da tekrar türkiye'de. turnenin ilk ayağı olan rusya da ki konser t-shirtleri şu şekildedir :
görsel

(bkz: 19 haziran 2011 iron maiden istanbul konseri)
(bkz: sonisphere festivals)
(bkz: 19 haziran 2011 iron maiden istanbul konseri)
aynı zamanda doğum günüm olan gündür. metal dinlesem giderdim herhalde konserine.
fear of the dark dinlemek için iyi bir fırsat.
sanılanın aksine 17 haziran değil, 19.06.2011 tarihinde gerçekleşecek olan konserdir.