bugün

wilfried'in kobrayi salmasini umdugumuz mac.
Manchester United'in yaşlı kurtsuz ilk maçı. Swansea'de iyi kadro kurdu. Sürprizler olabilir
robin van persie'nin şık golü ve welbeck'in golü Manchester United'in 0-2 önde olduğu maç.
swansea'nın zorlayacağını düşünüyordum ama artık şampiyon belli 2. kim
Öncelikle çok süper bir galibiyet olandır. Oyunumuzu baştan sona çok beğendim. Defanstan başlayacak olursak biz ilk 11'lere her ne kadar Ferdinandı yazmasakta yıllardır performansı belli bir standardın üzerinde olan böyle bir stoper bir daha zor buluruz. Bugün(özellikle ilk yarı) çok iyiydi. Evra yine göz doldurdu, gollerde katkısı vardı. Evra'nın gidipte Baines'in gelmesini izleyenlerin bu maçı izlediklerini umuyorum. Geçen sene ki şampiyonluğunda baş mimarlarından Evra.
Valencia 25 numarayı aldıktan sonra bir rahatlama bir öz güven gelmiş gibiydi. Çok koştu, pres yaptı ve çok sağlam oynadı. Cleverley-Carrick ikilisi beklediğim gibi iyilerdi. Welbeck'e ayrı bir parantez açmak lazım. ilk yarı değil de daha çok ikinci yarı beğendim Welbeck'i. Dakika 80lerdi sanırım maç boyu çok koşmasına rağmen bir topu kesmeye çalıştı yere düştü ve kalktı gerisin geri defansa koşu yaptı. Top ayağında olsun olmasın bu kadar koşması ve dayanıklılığı beni şaşırttı. Zaten son dakikada da müthiş klas bir gol attı. Benimde çok eleştirdiğim bir isimdi, özellikle son vuruşlar konusunda. Nazar değmesin, kendini geliştirmiş gözüküyor.
Van Persie yine yıldızımızdı. ilk gol top sanırım kafasının hizasındaydı ve ters ayakla mükemmel bir şut çıkardı. Bu sezonda en büyük kozumuz olacağı kesin.
Haftaya Chelsea karşısında 3 puanın devamı gelir inşallah...