bugün

giderek büyüyen geyiktir.
ne olduğu merak edilen geyiktir.
(bkz: ya sev ya terket)
yersen.
uludağ sözlüğü ilgilendirmeyen muhabbettir.
''beni merak etmeyin diye mesaj atan stajyer'' adlı başlıkta yer alan muhabbettir. diğer başlıklara da bir virüs gibi yayılmıştır. her yer ozalit kokuyordur. ilk entry şudur:

beyinsizin önde gideni.

yahu staja başlayalı 15 gün ya olmuş ya olmamış. sen ne bok yemeğe geliyorsun bu ofise onu da anlamadım. ha bir de maaş istedi gelir gelmez hanfendi. dünyanın kaç bucak olduğundan, iş hayatından filan haberi yok ya rahat haspam.

işte buna baştan denildi ki burda çay- kahve getir götür onun dışında belki arada bir iki çizim filan yapacaksın. bu şey anladı, bayındırlık bakanı oldu. bir havalar bir tafralar. bir kahve alıp masanın başına geçip çalışıyormuş pozları. ulan ortalığı bok götürüyor, her seferinde ben mi dürtücem seni, sen gör de yap bir sefer de ama yok.

öğle yemeğe gidiyorum diyip bara gitmeler, ozalitçide çalışan çocuğa çıkma teklif edip dönmeler...yuh abicim, bu kadarını görmemiştim ben.

aha az önce geldi mesaj, bu da son bombası;

kedisininyumagi abla, beni merak etmeyin, yengem fenalaşmış, abim beni almaya geldi hastaneye gidiyoruz, ksr bkmyn, grsrz.

lan?

kaynak: ekşisözlük
an itibariyle boku çıkarılmıştır.
stajer kızı küçümseyen çalışanın dramıdır.