bugün

demokrasi şehitlerine üzülmeyen vatansızların yaptığı kara propaganda.
hedef şaşırtmaya çalışan bir postal yalayıcı hamlesi. yemeyin bunları. dün gece darbeciler katliam yaptı bu ülkede.
Darbecilerin üzüntüsüdür.
ayıp etmiştir.
ikisine de üzülmeyen orospu çocuğudur dedirten hede.
bir şeyden haberi olmayan erlerin katledilmesine üzülenler onlara da üzülür zaten siz merak etmeyin ayrıca herkesi kendiniz gibi sanmayın.
Şehitlerimize Allahtan rahmet yakınlarına sabır dilerim. Asker ve polis bizimdir. Bu olaylarla ilgili olarak bütün askerler suçlanmamalıdır. Erlerin ne suçu var? Tabiki halka, polise Ateş açan, milletinizin araçlarını tankla ezen tabiri caizse bizim sopamızla bize vuranların cezası verilmelidir er veya rütbeli farkı gözetmeksizin. Allah askerimizln, polisimizin ve de güzel ülkemizin yar ve yardımcısı olsun. Allah biz menen.
Ulan malsınız. Harbi tek kelime ile malsınız. Ölen de bizden öldüren de bizden. Darbe yapanlara yapılsa keşke bu muamele. Ama senin benim gibi 20 - 22 yaşında daha ne olduğunu bilmeden tatbikat diye çıkarılan erlere saldırmak, boğaz kesmek nedir ya? Ya da diğer taraf için tbmm'yi bombalamak? O helikopter veya f-16 vurulsa ben onu isterdim. Ya da darbeci generallerin boğazı kesilse bunu da desteklerdim. Ama yok işte gidiyorlar erlerin boğazını kesiyorlar. Ben buna sinir oluyorum. Polis eğitim merkezine saldıran şerefsizi getirebiliyorsanız getirin beraber öldürelim ama bilinçsiz bebelere dokunmayın tek istediğim bu.