bugün

ekmek alanları öldürmek ya da ne işin vardı bizim çoluk çocuğumuz da ekmek almaya gidiyor eylemin içine mi daliyoru akla getirir.
15 yasında birini sikse çocuk çıkarır. Tamam biraz avanaktır ama az çok her boka aklı erer. Yani o Piç kurusu onlarla birlikte bir bok yiyorsa onlarla birlikte de cezasını çeker.
Öyle bit anlatıyorlar ki çocuk sanki çatışmada öldürülmemiş polis evini basıp kafasına sıkmış.
devlete kursun sıkan veya o is ile yakindan uzaktan alakasi olanin yas gozetmeksizin hakettigi cezadir ölüm .
ah ah vah vah.

E amına kodumun dürrüğü, senin Ne işin vardı polise kurşun sıkan itlerle demezler mi adama? Adamlar devlete kurşun sıkacak polisi şehit edecek sen kalkıp hiç birşey olmamış gibi o zihniyetin arabasına binip gezeceksin.

Koca bi hassiktir çekerler ulan.

Bre pezevenk hiç mi duymadın koskoca islam halifesi Ne demiş "bana arkadaşını söyle sana kim olduğunu söyleyeyim"

işin açığı benim artık üzüldüğüm tek çocuk, babası Boyle orospu çocukları tarafından şehit edilen çocuk. Çocuklar ölmemeli demiyorum, çocuklar babasız kalmasın diyorum.

Ulan Ne kadar çok çocuk dedim. Ha bu arada çocuklar illaki ölmesin. Çocuklar ölmemeli demiyorum derken Boyle orospunun çocukları tabiki ölmeli.
Çocuklar ölmesinler ne olursa olsun. Yaşama hakkını ne hakla alıyorsunuz .lutfen insanlıktan çıkmayın ahali hatta hiçbir ölüme sevinmeyin.
Elinde silah seninle çatışmaya girmiş bir kişi nasıl etkisiz hale getirilirse öyle getirilmelidir.
silahla polise saldırmaya giderken bu bebeleri yanına alan hevallerde hiç suç yok mu?
yine TC mi suçlu oldu şimdi?
yerine göre doğru bir harekettir.

mesele aklı başında olup olmamasıysa, ben çok sinek böcek öldürüyorum, haşere öldürüyorum, onlar da bilerek yapmıyor, ama öldürüyorum. şimdi insanla haşere bir mi diyeceksiniz, bana ve çevreme zarar veriyorsa birdir. elinde molotof var ipne evladının, bana atsa yanıp kül olacağım, beni kim kurtaracak, o molotofu atmadan ben onu vururum, zerre de s..mde olmaz. bu işin vebali varsa korunmayıp o çocuğu yapan, hadi yaptı diyelim sahip çıkmayan anne babası olacak dürzülerin üzerinedir. s..rim sizin hümanist yaklaşımınızı, adam çocuk ama molotof atıyor, taş atıyor, onun attığı taş benim kafamı yarıyor, çocuk olması taşın şiddetini azaltmıyor.
3 yaşında çocuğa Nevruz'da leşker giydirip eline boncuk tabancası iliştirenlerin algılayamadıkları durum. Sahi Diyarbakır'da bir çocuk vardı. Kurban bayramında çatıdan üstüne keçi düşüp ölmüştü. Ne diyorlardı, kafasına keçi düşen heval gerilla olmak istiyordu. Sanki tüm dağ kadrosu 40 yaşında. Ulan boyu keleşten daha kısa çocuklar var be.