bazı şeyler farkına varıldığında yapılmalıdır. mesela benim kültürel yönden baskın, modern yönden hayli zengin ailem de kendim karar vereyim diye beni aklım ereceği yaşa kadar bekletmişler. ben de tam 15 yaşında sünnet olmaya karar vererek modernizmin yalakası olmuşum. yine de siz çok fazla beklemeyin ergen sefiller, sonra fazla acıyor yahu.
sünnetçinin baltayla gelme ihtimali olduğu durum. 5, 6, 7, 8 yaşları idealdir.
az daha büyütseymiş, kestiği etle deri ceket dikerdi ya. yazık etmiş.
kesilme anında yanında kimsenin olmaması gerektiği durumdur. maazallah şeytan doldurur.* burdan o kişiye de bir reklamla göndermede bulunuyorum. 15 çok geç! *
halihazırda ameliyat ekibinin bulundurulması gereken olay. **
(bkz: sünnet esnasında boşalmak)
stihl testerelerinin sponsorluğunda gerçekleşecek eylem.
(bkz: 30 yaşında sünnet olmak)
sünnetçinin hastaya, sünnet ile birlikte etek traşı* yapması gerekir. şayet o yaşa kadar sünnet olmamış bir genç eminim etek traşı* da hiç olmamıstır.
(bkz: acı)
hiç sünnet olmamaktan iyidir.
Saymayı iğne vururlarken öğrendim diye hava atan gençliğin 15 yaşında iken neyle hava atacağı merak konusudur.
"15 i geçtim 35 yaşında sünnet olan birini tanıyorum" dedirten olay. * *
15 değilde 17 yaşında bizzat hastaneye giderek gerçekleştirdiğim eylem.Doktor ne kadar kızsa da.olduktan sonra kotumu giyip çıktığım olaydır.
okadar geç kalınca en akıllısı askerde olmaktır. mis gibi hava değişimi alınır.
acele etmektir.

az daha bekleseydiniz sizin oğlanla birlikte kestirirdiniz.
(bkz: sünnetçinin eline vermek)
(bkz: oha)

o ne lan öyle keser sapı gibi. kesilmez de o. *
Benden 6 yaş erken olmaktır.
Mahallede kabadayılık yapıyorsa bir de o çocuk yandı.

Sonrasında eski özgüveni bir daha asla olmayacak.
bunların sadece pipileri değil bütün eşyaları kıymetlidir. para istesen borç vermez, ne bilim kazara bir eşyasını ödünç alsanız ikinci gününden sormaya başlarlar falan

neden?

adam pipisindeki fazla eti bile 15 sene kullanmış eskitmiş.

bu çıkarım da benden çıkarım yapma bilimi temsilcilerine armağan olsun. seni bitiricem sherlock holmes.