1. 1.
  15 temmuzda kemalistler
  7 -5 ... haylaz sirin
 2. 2.
  çengelköyde yaşayan birisinden anlatayım o halde. birilerinin askeriyenin, hatta devletin her kurumunun içerisine soktuğu vatansız, terörist fetöcü şerefsiz piçlerin karşısında duruyorlardır. öyle kahramanlık hikayeleri yaratıp devletten kendilerine maaş bağlatmıyorlardır. hastanelere yaralıları taşıyorlardır. atm'den para çekme konusuna gelince kendi parasını çekiyor ve bence oldukça da mantıklı, zekice bir eylem.
  4 -2 ... lagavulinvebazlama
 3. 3.
  https://youtu.be/a2Pi49p0vGE
  ... pietro pacciani
 4. 4.
  kemalistler fetönün hainliğini haykırırken siz kemalistleri hain ilan ettiniz. emişmek suretiyle devletin her kademesini bu şerefsizleri kemalistler soktu hemi. it iti ısırmazmış girişim başarılı olsaydı olan yine kemalistlere ve cumhuriyete olurdu. 15 temmuzda sizin için yada bir adam için değil bu ülke için sokaktaydılar.
  5 -2 ... kutsal cezmi
 5. 5.
  işte kemocanlar, vatansever(!) aydınlanmacı (!) Çağdaş (!) Işıklı (!) makarnacılar

  Mustafa Kemal Bir gün istiklal ve cumhuriyetini muhafaza ve müdafaa etmek zorunda kalırsan

  Makarna market ATM benzin kuyruğuna mı koşun dedi sizklere ey Kemalistler, he, bu utanç size 1000 yıl yeter böyle bir sınama sizin samimiyetsizliğinizi ortaya koydu

  Kemalistlerin başörtülü çarşaflı sarıklı sakallı diye aşağıladığı insanlar cumhuriyetimizi bir kez daha kurtardı

  Kendilerini Cumhuriyetimizin muhafızı olarak lanse eden pazarlayan omurgasızlar en zor zamanda vatanı sattı makarna market ATM benzin kuyruğuklarına koştular

  https://m.youtube.com/watch?v=6kaFhyUwaaQ+

  https://m.youtube.com/watch?v=f-X9J0hEw5s+

  https://m.youtube.com/watch?v=woCNi_kuDkA+
  1 -6 ... isminiunutanadam
 6. 6.
  15 temmuz iki dinci vatan hainin koltuk kavgasıdır başka bir şey değil.
  4 -2 ... saban filmindeki gulyabani
 7. 7.
  atatürk sağ olsaydı bırakın lan bu kemalist ayaklarını diyeceği kemalistlerdir. ulu önder mustafa kemal'in adını bile kendi emelleri uğuruna kullana kullana değersiz hale getirmişlerdir. yazıklar olsun.
  1 ... kartalbey
 8. 8.
  bazı kaltaklar milli bayrama küfür etmiş.
  eee polis bunlara jopu iyi soktu gezide hala çığırıyorlar tabi.
  1 -1 ... timarli sipahi neferi
 9. 9.
  darbeyi kemalistlerden başkasının yapabileceğine ihtimal vermeyen iki tanesi (Baba oğul) Mahalle camisinin imamına saldırdı.

  şu an Muhtemelen içeride saksafon virtüözü olma yolunda ilerliyorlar.
  2 -1 ... ne olursun guzelim sevsem seni
 10. 10.
  Tıpkı 27 mayıs 1960, 12 eylül 1980, ve 28 şubat 1997'de olduğu gibi ilk başta derin bir heyecana kapıldılar. Asker müdahale etmekte geç bile kalmıştı zaten demeye başladılar. Ümmet sokağa çıkıp darbeyi geri püskürtünce ve darbe başarısız oluncada böyle darbe olmaz tiyatro demeye başladılar.

  bir kısmı bunlar fetocu, darbe yapmaktan anlamazlar, bizim çocuklar yapsaydı kesin başarılı olurdu dediler.

  Benim en garibime gidense 15 temmuzda darbe başarılı olacak diye heyecandan kulakları ağzına giden bir çok ünlü isim. sanatcısından yazarına, siyasetcisinden gazetecisine kim varsa hepsi birden 15 temmuzu lanetlemeye başladılar. darbe başarısız olduktan sonra yapılan mitinglere katıldılar ve fotoğraf çekip instagrama filan koydular. bakın biz darbeci filan değiliz, bizi sakın içeri almayın demeye çalıştılar herhalde.
  -1 ... apartfrom