1. 1.
    evet Kılıçdaroğlu, Bahçeli ve diğer tüm bürokratlar sokakta değildi. ayrıca sokakta olmasını gerektirecek bir durumda yoktu. çok güçlü bir polis varken Türkiye'de halk neden sokağa çıkarıldı ayrı bir konu.
    konumuza dönelim. 15 temmuz günü tüm akpliler bu bizim değil Türkiye'nin sorunudur dediler. ve sokağa çıktı tüm memleket sevdalıları ama çoğunun dilinde - reis için çıktık - cümlesi vardı. şimdi reisci olmadığı halde çıkanlar neden çıktı? vatan sevgisi için. ama sonra bu olay AKP'nin zaferine dönüştü. neden MHP'nin CHP'nin de zaferi değil? hani tüm halkı sokağa davet ediyordun? sadece akplileri davet etmedin oysa. Çanakkale destanı ile bir tuttuğunuz bu darbe girişiminde Kılıçdaroğlu oğlu neredeymis? Bakırköy'de televizyon izliyormuş.
    tüm sözlük yazarlarından, ve tüm AKP'li lerden bir ricam olacak. Binali Yıldırım'ın, Recep Tayyip Erdoğan'ın, tüm akpli belediye başkanları ve milletvekillerinin hangisinin 15 temmuz gecesi, köprüde, tanklarin önünde bir fotoğrafı var? siz nerdeydiniz kardeşim? partinizle zitlasan ve bir savaşa giren fetoye karşı siz neden sokaklara cikmadiniz? hangi milletvekili, bakan vs. bürokratlarin bırak kendilerini hangisinin çocuklarından birinin burnu kanadı? yapmayın Allah aşkına.
    3 ... ylajali