bugün

yarın 19.30da altıntepe durağında buluşup beraberce sahaya geçeceğimiz zirvedir.
sahil tarafından gelmem nedeniyle altıntepe durağından değil de direk sahaya geçeceğim zirve. sayılı saatler kala 10-11 ve 12-1 olmak üzere ard arda iki halısaha maçı yapıp dinlenmeye çekileceğim. yarına dinç olmak şart. ayrıca 10-11 olan halısaha maçım yarın ki zirvenin gerçekleşeceği hakanspor halı sahasındadır. dileyenler muhtemel rakiplerini veya muhtemel takım arkadaşlarını izlemeye gelebilirler. kenarda elinizde su ile beklerseniz ben tanırım.
bildirilen mevkilere göre 2 takıma ayırdım gençler. tanım mı ? yarın bu saatlerde ilk devresi oynanacak zirve.

1. takım

for whom the bell tools - defans
zilchabsent- göbek ve ön tarafta
acimasizyazar- ortada ve sağda
cparty- defans sol bek
euzerque- defans olmadı o.saha
hayrola genc- önde

2.takım

filinta- forvet gerekirse sağ bek
stratofski- orta alan kanatlar
bilinmeyen denklem- forvet göbek
siz beni hic sey yapmayin ya-defans-göbekte de oynarım
yalniz1opera-sağ bek
feza pilotu - defans
belki izlemeye geleceğim halı saha zirvesidir.
oynayacak ve izleyecek tüm yazar arkadaşların yarın 19.30 da altıntepe durağında buluşacağı zirvedir.

ben direk sahaya geçeceğim diyenlerde var. onlar sahaya geçsin.

cparty ve yalniz1opera dan da kesin geliyorum cevabı alırsak içimiz rahat 6 kişiden oynarız yarın.
bilinmeyen denklem'in yerine bir wonderkid aranmakta olan zirve.
Artik eksigi olmayan zirvedir. Haydi hayirli olsun.
http://www.youtube.com/watch?v=gjDcPQPXN08
bu akşam gerçekleşecek zirve. tüm yazarlar izlemeye davetli. maç akşam 8'de bostancı'da hakan spor tesislerinde.

oynayacak yazar arkadaşların tamamı bugün benimle iletişim kursun.

cparty ve yalniz1opera adlı arkadaşlara ulaşabilme durumu olan mutlaka ulaşsın.

kesin geliyorum panpa demeyen bu 2 arkadaş kaldı.
izlemeye gelecek yazarlar yanında ayakkabı forma getirse ne iyi olur zirvesi. satan olursa eksik kapansın, sevaptır.
başlamasına sayılı saatler kala katılımcı sayısının artmasını beklediğimiz zirvedir.
avrupa'da yapılsa her türlü gidebilecekken anadolu'da hatta bostancı'da oynanacak olması sebebiyle beni üzmüş olan zirvedir. kazasız belasız oynayın beyler, allahını seven defansa gelsin ayrıca.
fotoğrafları yarın bu başlıkta yer alacak zirve.
pendik yönündeki altıntepe durağında bekledigimiz zirve. haydi gençler 10 kala geçiyoruz sahaya.
patates tarlasındaki mücadeleden sakatlanmadan çıktığımız maç, zirve.
ilk defa olmanın sancılarını çeken ama her şeye rağmen güzel geçen zirve. katılan tüm arkadaşlarıma teşekkürler.

bugün sözünü tutup katılan arkadaşlar istedikçe tekrarlanabilir.

ayağınıza sağlık beyler.
uzun saçlı eleman olarak herkesi tebrik ettiğim organizasyon. skor hiç mühim değil önemli olan katılmaktı.
ulan benim niye şimdi haberim oluyor arkadaş! diye isyan ettiğim zirvedir.

not: ayrıca halı sahaların uzun saçlı ve tebrik edilesi elemanı benim! zilhabsent arkadaş yerimi çalmış kendisine hiç yakıştıramadım.

not2: bir daha ki maça noolur haber verin lan, mutfağa su almaya deparla gidecem artık o kadar doldum.
geceye damgasını vuramamış zirvedir. duyarsız uludağ sözlük yazarları yüzünden atraksiyon eksikliği gözlemlenmiştir. bir sonraki zirvede (olursa) daha gelişmiş bir konsept ile organize olunması gerekli.
o uzun saçlı çocuk ters kanattaydı. çok boş bıraktık orayı. ah bir gelseydi karşıma.
administarator da çıkışta telefon edip sorduğu soruyla iyi güldürdü bizi.
bir daha ki organizasyonu sabırsızlıkla beklememizi sağlayan organizasyon. bu defa diğer kanatta deneyeceğim şansımı. ayrıca halısahaların uzun saçlı ve tebrik edilesi ahmetcearkadaşını da bekler rakip olmayı dileriz. saygılar.
maç sonu kızarmış piliç misali hatıra fotoğrafı çektirdiğimiz zirve.

http://galeri.uludagsozlu...1-hal%C4%B1-saha-zirvesi/

http://galeri.uludagsozlu...4%B1-saha-zirvesi-324017/
bir de soldan sağa ayaktakiler diye yazsak ifşanın kralına sahne olacak zirvedir.

gerçi uzun saçlının* hiç kurtuluşu yok. o beni tanıdılar sen kaç durumunda.
sözlüğe anca girebilen masum yazar olarak kaçırdığım zirvedir. harbiden üzüldüm lan kaçırdığıma.