bugün

her fırsatta dedik. bu adamlar iktidar nefreti adı altında kürt faşizmi yapıyorlar dedik. terör sempatizanlarını sempatik gösterme amaçları var dedik, ılık götlü solcular "ye herkese tiririst dime ühhüühüüzüü" dedi.

alın şimdi bu selahattin demirtaş güzellemesini bir yerinize sokun.

https://www.youtube.com/w...?v=dI0cfw0LJFo&t=166s

katılan katılır katılmayan katılmaz. vatanını biraz seven her insanı, bu entariyi gören her insanı videoyu dislike atıp alltaki terörü övmenin suç olduğunu yazan yorumlara desteğe çağırıyorum.
herkese terörist merörist demiyoruz lan yeter artık. bu adam pkknın bir numaralı destekçisi. susun lan artık neymiş "seni başkan yaptırmacaz" demiş. helal amk iyi demiş içeride diker şimdi aponun heykelini.
ulan hem bölgeyi terör cennetine çevir. hem ne kadar doğulu kürt varsa evini barınak olarak kullan izin vermeyeni tara. devlet kürde zarar gelmesin diye binlerce şehit versin. üstüne savaş alanına çevirdiğin doğuda patlayan bomba yüzünden ölen küçücük çocuk için devleti suçla.

pkk teröristtir. hdp pkklıdır. selahattin demirtaş pkklıdır.

devlet büyüktür. uyuyor sanarsın, bol bol atarsın, bir gece ansızın gelir; sonra da ağlarsın.
Bu abiniz uyur uyanır da içinde bu vatan sevdası olduktan sonra aklına bu rezillik düşmez mi gençler?

Savaşlar kurşunla verilmiyor artık biliyorsunuz.

Artık nereden veriliyor hemen söylesin size bu abiniz.

internetten veriliyor.

Her yer propaganda gençler.

Bir yalana ne kadar çok insan arka çıkarsa zamanla o yalan doğru kabul edilmiş oluyor.

Misal örnek versin size bu abiniz.

Galileo Dünya dönüyor diyor, insanlar ona inanmıyor, inanmayan da çok olunca adamla billur geçiyorlar çok afedersiniz.

Şimdi internette de öyle.

Ne kadar orospu çocuğu pekaka'lı, dehaşkahpece'li varsa Selehattin Demirtaş'ın suçu neydi diyor.

Böyle olunca da biz suçu söylemezsek veyahut böyle teröristleri aklamaya çalışan kanalları halkımıza unutturursak zamanla bunlar yine bildiğini okuyacak.

Gel zaman git zaman bir bakmışsın sizden genç kardeşlerimizi duygusal videolarıyla kandırmışlar da orospu çocuğu bebek katili Apo'nun heykelini dikmek isteyen eli kanlı teröristlere sempati beslemiş olmuşlar.

Buna tepki göstermek her bir vatan evladının görevidir gençler.

Bu abiniz de bunu bilir bunu söyler.

Hadi bakayım.
Her Türkiye Cumhuriyeti evladının desteklemesi gereken boykottur.

Eren Bülbül'ün, Yasin Börü'nün kanı ellerinde olan orospu çocuklarını teröristleri destekleyenler de en hakiki orospu çocuğudur.

Açık açık bunu dile getiremiyorlar ama çok var burada böylesi gençler.

Bakın inanın bana çok var.

Pekaka'lı, dehaşkahpece'li orospu çocuğu teröristlere, orospu çocuğu dediğimiz entarilerimizi açık eksileyen gizli teröristleri gördü abiniz bu başlıkta.

Amma yeri gelince de çok güzel Atatürkçü ayağı yapmışlar inanır mısınız?

Bu abiniz onu da gördü sözlükte ya ölse de gam yemez artık!

Biz boşuna Kılıçdaroğlu Atatürkçülüğü, yani çakma Atatürkçülük diye demiyoruz yani.

Bir bildiğimiz var ki söylüyoruz.
Ulan nereden geliyor bize bu eksiler diyorduk, meğerse ne kadar pusuda bekleyen vatan haini varmışta, 6-8 ekim olaylarında 60 vatandaşımızın ölümünden sorumlu, orospu çocuğu terörist başı bebek katili apo'nun heykelini dikmek isteyen Selahattin Demirtaş denilen yılanı savunanlar da çıktı ortaya iyi mi?

Vallahi kafam almıyor artık gençler.

Omurgasız hayvanlar sınıfından korkmaz bu abiniz de, en çok tarih öncesi sürüngenlerden korkar.

Amma omurgasız hayvanlar sınıfıyla tarih öncesi sürüngenler sınıfına bağlı olanlar bir araya gelince de bunların hangi birine karşı atağa geçeceğimizi şaşırıyoruz ne yapacaksın ki?

edit:

baba10 açık eksiliyor gençler, tam da bir kılıçdaroğlu'cu cehape'li gibi davrandığı için kendisine şaşırmıyoruz değil mi?
Sinan engin’in çok güzel bir sözü var:

görsel
(bkz: yalancıyı sikmiyorlar öyle avantajlı bir durum var)

bölgeyi terör cennetine çeviren pkkdır. apo bile bunu kabul etmişken neyin çırpınışıdır bu?
Gençler konuşmayayım konuşmayayım diyorum ama açtıracaksınız yine bu abinizin ağzını.

Şimdi ben bu 140journos denilen terörist sevicisi kanalı ilk gördüğümde Kemal Kılıçdaroğlucu mezhepçi Alevi bir sahibi var demiştim tamam mı?

Vallahi de billahi de daha kurucusunun kim olduğunu bilmeden söylemiştim hem bunu.

Bu abinizi bilen bilir, çok meraklıdır, hemen araştırmaya koyuldum tabi gençler...

ilk kurucusu Cem Aydoğdu adında bir insanmış.

Ulan dedim aha haklıyım, adı Cem'se kesin sandığım bu dehaşkahpece'li teröristlerin bolca içinden çıktığı kesimden bir vatandaşımız.

Sonra 'tedex video'sunu izleyeyim de daha iyi kavrayayım, her adı Cem olan aşırı sol çomar olacak diye bir şey yok' dedim veee ne görsem beğenirsiniz gençler?

Alın, buyurun izleyin:

https://youtu.be/FgWGoOOaX30?t=685

Babasının elinde sazı, Kılıçdaroğlu hayranı bir insanmış.

E dedim tamam, bunlar tabii dehaşkahpece'li, pekaka'lı şerefsizleri devletimizin saf, masum, güzel insanlarına cici göstermeye çalışacak video'lar çıkaracak.

'E ee yani ne diyon lan sen?' diyorsunuz biliyorum.

E ee si bu gençler.

Bu kadar.

Ne bekliyordunuz ki?

Ha isterseniz, video'yu baştan sona izleyin de, babasının nasıl twitter'da birden fazla hesabı olduğunu ve devletimize karşı tepki koyan yazılar yazdığını anlattığı kısımları da görün.

Hadi bakayım.
Vay gençler vay.

Çok şaşırtıyor bu sözlük abinizi ya inanır mısınız?

'Foşşih Tocoh' diyenler de yılan başlarını gösterdiyse bu başlıkta tamamdır yani.

Bu abiniz çok iyi anladı bu eksilerin, pekaka'lılara saksofon çalan, gırtlak genişleten atatürk düşmanı cehape'yi savunanların kimler olduğunu.

Zaten biliyorduk da emin olduk yani gençler.

Utanmadan 't.c her evladına siz gözlerinizi yumup idealize edilmiş bir pencereden görmeye çalışsanızda bir şekilde eziyet ediyor.' yazabiliyorlar ya bir de.

Neyse gençler çaylak olmayalım bunlar uğruna.

O yüzden yorum yok.

Ama şunu da bilesiniz ki tek bir küfür olmayan, tek bir hakaret olmayan yorumunu sildi bu abinizin terörist sevici 140journos kanalı.

Bunların ifade özgürlüğü bir alevi mezhepçisi dehaşkahpece'lilere, kürt faşisti pekaka'lılara işliyor demek ki.
Demirtaş'ı Tayyip Baba korktuğu için içeri atmış diyorlar ya gençler.

Yani ne dese bilemiyor ki bu abiniz.

Demirtaş yüzünden 53 insanımız ölmüş.

Şerefsiz söyledikleriyle ayaklandırma başlatmış 6-8 ekim olayları yaşanmış.

Bebek katili orospu çocuğu Apo'nun heykelini dikeceğiz demiş üstüne.

Pekaka'nın baş yılanları orospu çocuklarıyla fotoğraf çektirmiş.

Her iki lafından biri bölücülük üzerine olmuş.

Atatürkçü ayağı yapan Dersimli Atatürk düşmanları şeref madalyasını verir hapisten çıkarırız demiş bir de utanmadan bunun için.

Tüm Türk düşmanları bir araya gelmiş aklımızla oynuyor sanıyorlar gençler.

Mezhepçi Alevi'si, Faşist Kürt'ü bir oldular sonunda işte.

Vallahi Türkiye en kötü zamanlarını yaşıyor.

Bu internet var ya internet.

Tek kurşun sıkmadan, tek savaş vermeden internetten yazdıklarıyla, videolarıyla kandırıyorlar bizi, böyle böyle içeriden bölüştürüyorlar bizi şimdi ve şer ittifakı seçimi kazanınca da feodal meodal deyip ülkeyi parçalayacaklar.

En büyük Atatürk düşmanları Atatürkçülük oynayıp insanları kendi kökeni unsurlarına düşman ediyor.

inşallah şehit yakınlarımızın yaşadığı acıyı yaşarsınız.

Abdullah Öcalan denilen orospu çocuğunu da, onu savunanı da, onu savunanı savunanı da...

insan değilsiniz.
bakın çok iyi bakın.

bu 140journos her fırsatta "ifade özgürlüğü" "ya özgürlük yok pelincim yaa" "ya laiklik ühü" diyordu ya?

altındaki 2 3 bin yorum alan ve vatan millet derdinde olan bütün yorumları siliyorlar.

sözlerim bu kadar hakim bey.
kim sessiz kaldı? bu ülkedeki omurgasızlar tabii ki. çözüm sürecinde akpliler ve chpliler sessiz kaldı kim ses çıkardı?

fırat çıkardı sesini. şimdi mezarının üstünde türk bayrağı dalgalanıyor.

şimdi chpnin örgüt yanlamalarına kim sessiz kalıyor? liberallerin, solcuların kürtçü olmasına kim sessiz kalıyor? omurgasızlar. kim çıkarıyor sesini?

bu ülkeye hayatını adamışlar. memleket uğruna düşünenler, çalışanlar.
arkadaşlar burada sinirlendiğimiz şey "bir ailenin dramı" değil. bir terör sempatizanının, eren bülbülün katilinin, binlerce vatan evladının, öğretmenlerimizin, sağlıkçılarımızın ve devlet adamlarımızın katilinin "masumane" hale getirilmesi.

bunun aklanacak bir tarafı yok. buna tepki göstermek her vatan evladının görevidir.
an itibari ile silinen binlerce yoruma rağmen hala daha yüzlerce vatansever yorum var aşağıda. an itibari ile dislike sayısı like sayısını geçti.

bir sike yaramaz yaa diyen adam bir daha düşünsün. klavye delikanlılığı değil bunun ismi. savaşlar artık buradan başlıyor.