bugün

az çok yaşadığım durumdur. O zamanlar mutsuz ve umiiydim. Bir sene aonra daha mütsiz ve daha ümitliydim, bir sene sonra sadece mutsuz ve ümiiydim bir sene sonra mutlu ve ümitliydim zaten bir sene sonrasinda da hayatim degisti... senelerdir hep daha mutlu ve daha ümitli oldum şimdi bakiyorum da ben on dort on bes yasinda olmak istedigim hayalini kurdugum kisiyim. Ve kalbime bu hayalleri o donemde koyanla simdi bu hayalleri gercekleatoren beni daha dogmadan secen ana rahminde oren tanridir. hayatim gercekten guzel. Mutluyum sukurler olsun.
Gececek demek isterdim ama benim gibi herseyi takan bir insan isen gecmeyecek.
Bir ergencin Hormonal isyanı.
Büyüyünce ısınırsın evlat.
hayat senden sogumustur dedigim.

14 yas ne lan?
Sözlükte 14 yaşında bebelerin olduğunu gösteren başlık. iyi ki de açılmış bunu öğrendiğim iyi oldu.
Ya bi siktirin gidin amk yerinde. Ergen trib yaşayıp buraya yazmak nedir? Ben kendimi dağa taşa vurup orman orman gezerdim tek başıma.

Adam olmuş ama kaybetmiş havasında yazmak nedir? Bari bi abi bi abla yardım etsin de. Yeminle elim ayağım titriyor bu tribal havaları internette görünce.
8 yıl önce yaşadığımdır. Aileden uzakta bir yerde anadolu lisesi kazanmakla başlamıştır. O gün bugündür de devam eder, ısınamadım şu hayata hiç.
(bkz: lys)
(bkz: oks)
(bkz: ya da her ne boksa)