bugün

çeyrek final maçları arasında en sıkı skorun (ilk maç 1-1) rövanşıdır.
şahsen m.city'i eleyen kiev'in braga'ya yenilerek misyonunu bitireceğini düşünüyorum.
muhtemel skor; 2-1 braga.
0-0 sonuçla biten karşılaşmadır. diğer eşleşmelerde ilk maçları evlerinde farklı kazanan benfica, porto ve villa real zaten tur atlamışlardı bana göre. akşam da hepsi turu geçti. bu braga takımından gerçekten umutluydum. en azından 1-1'in rövanşında tek farklı bir galibiyet alırlar ve işi bitirirler diye düşünüyordum. ama yanıldım. futbol işte bu sebeple güzel. helal olsun dinamo kiev takımına. adamlar çatır çatır yarı finalde usta. valla büyük iş yaptılar.
edit: iş bu entrydeki bazı bilgiler yanlıştır. ve bu entry alkollü girilmemiştir! *
braga'nın tur atladığı çeyrek finalin ikinci maçı.
vanity is my favorite sin kardeşime teşekkürler.* o kadar çok kafa olarak braga yener diye kilitlenmişim ki olaya, ilk maçın deplasmanda olduğunu dahi şaşırmışım usta. tabi deplasmanda alınan 1-1 lik skorun ardından evindeki 0-0'lık beraberlik braga takımını yarı finalist yaptı. tekrar teşekkürler vanity is my favorite sin!
not: hemen sabah kahvemi söylüyorum, afyonu patlatmam lazım!
iddaa kupunumun yatmasına sebeb olan maçtır. braga'nın yenmesini istediğim maç, berabere sonuçlanmıştır.