bugün

Yakında aslında öso askerlerinin yaptığı ortaya çıkacak olan haberdir.
Esad yaptı dedikleri ne varsa öso işi çıktı çünkü.

Bu arada mısır popülerliğini kaybedince Suriye'ye mi sardınız yine.
işte amk.
biri bunu yapanı da tecavüz ettmeli. demirden yarrak ile pek hoş olacaktır.
hiç şaşırtmayan hede.........lan bu arap manyaklar amerikalılardan filan da sapık...amerikalılar bok yemiş bunların yanında....manyak lan bunlar....her boku yerler....gider yanlış adamın kafasını keserler, küçücük kızlara tecavüz ederler,ölüyü mezardan çıkarıp sikerler mk....
müslüman ahlakına örnektir.
yapsa yapsa kendine muhalif diyen dümbükler yapmıştır.
şebbiha milisleri genelde kriminal bozukluktan dolayı ordudan ya da polis kuvvetlerinden ihraç edilmiş, rdm diye tabir edebileceğimiz tipler olduğundan dolayı kendilerinden beklenen bir iğrençliktir. tabi yine de suriye bunları kullanıyordu. mesela ilk olarak hafız esad lübnan'ı işgal ettiğinde bu yamyamları kullanmıştı. nereden uyuşturucu bağımlısı, akli dengesi yerinde olmayan tip varsa şebbihlere alınmaktadır. dolayısı şebbihalardan böyle hareketler beklenir.

ayrıca araplarda bu şekilde bir sindirme taktiği var nedense ben buna ırak'ta da şahit olmuştum. kadınların çocukların namusuna yeltenerek savaş yürütülür mü? işkence etmek bile bunun yanında insaflı kalır. ama bunlar arap, bedevi ruhu taşıyan tipler.
bu arada esad'a ve onun katil sürülerine laf kondurmamak için elinden geleni yapanlarda var. bu ahlaksızlıkları savunacak kadar ahlaksızlaşmışlar. kendilerine acımak şöyle dursun, onlardan tiksiniyorum. insan müsveddeleri.
güya muhalif özünde bir çok terör örgütüne mensup kanı bozukların yaptığı, suçu da esed güçlerine attığı eylemdir.
eğer gerçekse bir insanlık* ayıbıdır. tıpkı girilen diğer enteryler gibi.
akp'nize de sokayım, chp'nize de sokayım. şarlatan sağcı, solcu aşağılık çıkarperestler... esed, hitler, obama, putin vb. kaosun elçisi olan kitle imha katillerini savunacak kadar inandığınız ideolojinin bataklağına batmışsınız. siyaset, çıkardır; parti, kamu mallarını yağmalama örgütüdür. vicdansız zalimler. zalim sizin tarafınızdan olunca ak, düşmanınız olunca kara; mazlum sizin tarafınızdan olunca ak, çıkarlarınıza uymuyorsa kara. hadi oradan insanlık düşmanı leş kargaları.
esad ın askerlerinin şeytan, muhaliflerinin ise melek olduğunu öğrendiğimiz iğrençlik. arap ulan bunlar arap.