bugün

kaş yaparken göz çıkarmak deyiminin öznesi olmuş insandır. öncelikle 120 kg olmak insanın kendisini prenses gibi hissetmesine engel değildir. eleştirilmek istenen, insanların kendini olduğundan farklı göstermeye çalışıp, bunun üzerinden ego tatmini yapmasının yanlışlığı ise bunu fiziksel özellikler üzerinden yapmak yanılgı ve hatadır. başlıktan, şişman olan insanın sevilme, ilgi görme ya da şımartılma hakkı yoktur gibi düşünce ortaya çıkıyor.

kadınları erkeklerin değer yargılarıyla eleştiren ve hatta hakaret eden kadınlar, cinsiyetçi bakış açısını beslemekten öteye gitmezler. üstelik bu saldırgan tavır dışarıdan bakan için çekememezlik, kıskançlık ve özenme gibi algılanır. özetle eleştiriler, saldırı ve hakaret merkezli olduğunda anlatılmak istenen ana fikirden uzaklaştırıp, yalnızca basit bir sidik yarışına dönüşür.
ağır siklet prensesidir kendileri.
şunu lütfen iyi anlayın, hastslıklar dışında insanın yeme içmeyle obez olması, özsaygısızlığın en büyük örneğidir. kendine saygı duymayıp endamına bakmadan camış gibi yiyen insana, ben niye saygı gösteriyim?
(bkz: antikaw militarist)
hepimizin kezbanıdır.
70-80 kilo olan sözlük kezbanlarına kendilerini zayıf hissettiren sağolsun kezbanıdır.
ne sanacağı kimseyi ilgilendirmeyecek sözlük kızıdır.
kaç kilo olduğu ne hissedeceğini sizin belirleyeceğiniz anlamına gelmiyor. kendiyle barışık olmayacağı anlama da gelmiyor.
o yüzden bırakın bu saçmalıkları.
kışlıktır. sarılıp sıcak sıcak yatılasıdır.
49 kilo olup hatta kezban bile olmayanlara bile kezban diyen sözlük cemaatine hakettiği muameleyi yapan yürekli hatun kişidir.
kendine haksizlik etmektedir nereden baksan beş prenses çıkar ondan.bir muamele yetmez.
(bkz: vermedi mi)

tanıdıklarımın yüzde 90'ı ay parçası gibi kızlar. en "eh işte" denebilecek olanlara bile "entarilerin efendisi ağır abi" takılan erkek kezbanlar yalvar yakar...

(bkz: geç anam bunları)

ben sözlük dişilerinin yerinde olsam kendilerine gelen mesajları bir başlık altında nick vermeden toplardım.

ne "sevişelim mi filiz" ler, ne "mehtap deniz ve senin en güzel aksin" tipi edebiyatlar görürürüz de facebook iletisi bile yaparız...
ideal ölçülerde iki kız ve bir çocuk boyutunda ve kilosunda olan kezbandır..
prenses olmak için belli bir kiloya, boya ihtiyacı olmadığını bilen ve kendini prenses hissediyorsa prenses olan sözlük kızıdır.
derhal sözlükten uçurulması gereken kezbandır.

seksten soğudum lan.
Kendi ile barisik olan kizdir. Ama sagligi icin bir diyetisyen öneririm.
93,53 okka gelen kezban.
bir okka = 1283 g.*