bugün

18 de basar nikahı artık.
mide bulandırıcı durum.

hep sikik kültürel yozlaşmanın sonucu...

(bkz: akp nin yarattığı ahlak erezyonu)
12 yaşındaki kızı zorla evlendirirsen sevinirsin ama demi pinco.
Sevgili mi 12 yaşındaki kızın mı yok efendim öyle şeyler daha sevgilinin sözlük anlamını öğrenmemişken ne sevgilisi. Hem 8 yaşında öğretmene aşık olmak normal birşeyse yada sınıftan tatlı bir çocuğa. E o da normaldir bence o yaştaki çocuklar arkadaşlığı sevgililik sanıyor olabilir. Oyun arkadaşını sevgili olarak görmek masum bir sevgiden öte değildir. Gerçekten çocuk onlar bırakın oynasınlar.
O zamanlar ben karınca yuvasinda torpil patlatan veletim.
elline 2 milyarlik telefon verirsen o 12 yasinda ki kız sevgiliyi bırak kadın bile olur.
Yok artık. Ben o yasta çamurdan oyun hamurundan pasta yapiyodum son çocukluk demlerimi yaşıyordum. Nesil bozuldu arkadaş.
--spoiler--
ileride belki evlenirsem, kız çocuğu yapmayacak olmama neden olan
--spoiler--

hocam bunu nasıl yapmayı düşünüyorsunuz formülünü söyleyinde bilelimdir. :D.
trollemek amacıyla demiyorum ama, izmir' de sevişme boyutuna çok nadir varsa da, 9 yaşından itibaren sevgili olma durumları başlıyor.
parkta, 10 veya 11 yaşındaki kız çocuğunun yanında 15 yaşında bir çocukla sarmaş dolaş olurken görmüştüm birkaç sefer, yalan yok.
nasıl ki 10 yaşında bir kız çocuğunun evlendirilmesi yanlış birşey, aynı şekilde sevgilisinin olması da yanlış.
o yaşta çocuk oyun oynar, yani ben öyle düşünüyorum.
anne ve babalar içinse hiçbir sorun yok!
nerede sizin edebiniz, ahlakınız, 8 yaşında evlenen 70 yaşındaki adama köprüen sinirleriniz?!
nerede sizin utanma duygunuz!
12 yaşındaki kız çocuğunun sevgilisi 12 yaşındaki erkek çocuğudur, yaptıkları da öğle arasında tost yemeğe gitmektir en fazla, hiç mi 12 yaşında olmadınız? 13-14 yaşındaki kızın tayt giydiğini görünce yüzü kızarıyormuş, sikim kalkıyor diyemiyor tabi amk pedofili.
Saçmalıktır, terbiyesizliktir. Durum öyle bir hâl aldı ki; 12 yaşındaki herkesin sevgilisi var olmayan dışlanıyor.
(bkz: kzm ya bu bnm on üçncü svglm ama bnu cdden svyrm)
Ciddi ciddi başlığın sahibine pedofili teşhisi konabilir.
evcilik oynuyorlardır abartmamalı.
solcu gavat kesim doğal karşılasa da, gerçekte utanç verici bir durumdur.