bugün

adı Desmond Napoles'tir. 12 yaşında bir çocuktur. bugün videosuna denk geldim söylenecek çok şey var aslında. kesinlikle homofobik değilim, cinsel kimliğini yaşamak konusundaki özgürlüklerini kesinlikle destekliyorum bireylerin. tabii sapkınlaşmadan ve bunu ulu orta topluma kötü örnek olacak şekilde yapmadıkları zaman (her cinsel yönelim için geçerli). takıldığım nokta, daha doğru düzgün hangi yemekten daha çok tat aldığını bile bilmeyen bir çocuk nasıl olur da bunun özgürlüğü için mücadele eder? nasıl bir drag kid olur? genelde yetişkin clublarında drag queen olarak bilinen kadın kılığındaki şov insanları bu işin tercihini yapma konusunda karar verebilecek erişkinlikteler ama 12 yaşındaki çocuk bunu yapamaz yapmamalı. çocuk bir sabah uyandı ve ben şov dünyasına katılacağım kendimi erkek gibi hissetmiyorum mu dedi de buraya kadar geldi? ailesinin ne büyük suçu var. yazık. ailesinin söylediğine göre iki yaşındayken, RuPaul'un Drag Yarışı'nda “güzel ve şaşırtıcı” drag queens'i görüp “Bunu yapmak istiyorum!” Demiş. ben 2 yaşında tuvaletimi söyleyemiyordum bravo valla. aile o kadar hatalı ki kendi kararlarını kendi verebileceği yaşa kadar beklemektense onu bu yola zihnini zehirleyerek soktular. ileride olacaksa olsaydı da 12 yaşında vikipedisinde "sahne adıyla bilinen bir çocuk oyun sanatçısı, manken, oyuncu ve LGBTQ aktivistidir." yazmasaydı. hayata çok hızlı başlamış yüzünde çocuksuluğun verdiği enerji yok ve çoktan tükenmeye başlamış gibi duruyor. parlak ışıklar makyajlar ağır kıyafetler peruklar topuklu ayakkabılar bunların hiç biri çocuk kelimesiyle özdeşleşmiyor..
bunu desteklemek insanlık bir ayıbıdır.
görsel