bugün

gerçekten takribe şayan. baqın, cehebeliyim yaşım 65, 96 yılında emekli oldum o yıllarda bırakın emekliye ikramiye vermeyi, maaşları bilene ödeyemiyordu eco denen karaoğlan.

lakin şimdi tayyib her bayram bize bin tale ikramiye veriyor. maaş da cabası. o yüzden oy um tayyib'e, allah için. yiyidi öldür ama oy'unu yeme. yani, hem cehebeye oy ver hemde tayyib in bin talesini iç et.

bu gerçekten büyük götverenlik, bu kez oy um sana tayyib, ama bi dahakine yine ecevite. ona göre. evet.
Pembe götlü Muhalifler kuduruyor. kudurun para var ki dagitiliyor sanane.
cehebeliyim ama tayyib'in takdire şayan hareketi. helal olsun sana uzun adam. karaoğlan deyip yıllarca, koyun gibi oy verdiyimiz eco mayışlarımızı bilene ödeyemiyor imf kapılarında yatıp kalkıyordu, üç beş sent için.

bizde bankamatik önlerinde.

sen geldin de rahata erdik sonra. neyse, tayyib ciyim senden özür dilemek istiyorum, neden dersen daha önce senden bayram ikramiyesi aldığım halde bile oyumu cehebeye vermiştim, nankörlük edip.

ama şimdi akıllandım, n'olur affet beni. eco mezarından kalksa, gelse "bu ite haddini bildiriniz" bile dese yine oy yok ona. affet tayyib ciyim. evet.
chp korkusuna yapilan eylem. zaten fazlasiyla alacaklar.
ne bu zamlar gireydi ne de bu paracıklar.
Büyük bir olay, öyle böyle değil 2 milyar US. Dolar.
Putkafalar anlamaz.
gereksizdir. suriyeli mazlum kardeşlerimize versinler.