bugün

gerizekalı, aptal olan insandır. başka bir açıklaması bulunmamaktadır.
gereksiz insandır.
abla benimle evlenir misin veya abi seninle dertleşebilir miyiz gibi sorulara maruz bırakılan hattın maruz bırakan kişisi.
gerçekten işine yaradığı bir gün buna pişman olacak insandır.
112 acil servis elemanı o muhteşem yeşil gözlü meleği tanısa, bu şahsa küfretmeyecek yazardır arkadaşımız.

not:aramadım lan valla. ama düşünüyorum böyle sote bi saatte.
öyle bir insan yoktur. böyle şeyler yapan insan olamaz çünkü...

edit: vay be! bu entariye bile eksi veren kişiler var. bu aptalca eylemi yapan bir öküze bir şey battı demek ki...
kontörü kalmayıp konuşma ihtiyacı duyan ve 112 ye başvuran gereksiz insan tiplemesidir.
Konuşmalardan ve şiveden anlaşıldığı kadarıyla kürt kökenli bir yurttaştır. Her bokunuz zarar lan! insan olun insan.

http://www.youtubevideo-i...piklarinin-ses-kayitlari/

alovv, nassılsın? yavv ben senle sevvişmek isteyorum.
bu tarz numaralar çok önemli hayati numaralardır. çok karşı olduğum konudur, acayip. gereksiz arıyorsa, eğer bide sapıkça söylemlerde kullanıyorsa o arayan varlık gerçekten acizliktir, zavallılıktır. sonra bu ülkenin sokaklarında sevgililerimizle, eşlerimizle, kız kardeşlerimizle, annenlerimizle dolaş dolaşabilirsen bu yaratıklar varken. azıcık MEDENiYET!
bir dönem telefoncuların test merkeziydi. nasıl mı? cep telefonu satın almak için gittiğiniz eski santral garaj arkası telefoncularına. ikinci el bir cihaz beğeniyorsunuz içine hat takmadan önce dayı direkt 112 yi arayıp üflüyor tamam ses geliyor al gülüm diyor.
112 üniversitede okurken gece yapacak iş kalmayınca sıkça aranan numaralardan biridir.
en son 98 yılında arayıp kuru fasulye tarifini vermezsen sabaha kadar sürekli arayacağım diye tehdit etmiştim, arkadaşta anlayışlı çıktı 7-8 aramadan sonra tarifi vermişti. sonuç olarak gençken yaptığımız faliyetlerin yüzde kaçı gerekliydi.
hal hatır sormaya aramıştır, kızmamak lazım.
gevey kullanıyor olabilir. tehlikelidir: ilgili haber için tıklayın.
ikinci el telefon alırken sim kart olmadığı için telefonun çalışıp çalışmadığını 112 yi arayarak kontrol eden kişidir. **
"acilen" sikime sürmek istediğim kişidir.
kendi gereksizliğini yansıtan şahıstır. Duyarsızlığın sınırı olduğunu birilerinden acil olarak öğrenmesi gerekmektedir.
çocuktur, değilse orospu çocuğudur...
şeref yoksunudur.

git 11818'i filan ara yavşak.
genelde telefon sapığı denen familya dandır. kadın sesi duyunca zevke gelir dili bir tarafına kaçmış gibi garip sesler çıkartır, ya da hiç konuşmaz derin derin nefes alıp verir.
ücretli yap kimse aramaz.
çok değil arama başına 0,25 kuruş yap inan gereksiz yere kimse aramaz.
Bunu yapan haysiyetsizler bir gün aynısını ailesi acil bir durumdayken yaşar umarım.
Eğitim seviyesiyle ters orantılı yapılan eylem.

istanbul'da yeni göreve başlamış bir ambulans doktoruyum. Günlük minimum 15 vakaya çıkan yoğun bir istasyondayım. 15 vakanın 2 tanesi gerçekten ambulans ihtiyacı olan trafik kazası, kalp krizi vs. oluyor. Geri kalan 13 tanesi sevgilisi ya da başkasıyla tartışıp sinir krizi geçiriyorum diyerek ayılıp bayılma numarası çeken cahil kezolar, karnı ağrıdığı için öleceğini düşünüp ambulansı arayan bencil insanlar,belim tutuldu ölüyorum diye ortalığı ayağa kaldiranlarla dolu.

En başta dediğime geleyim tekrar. Eğitim seviyesi düşük insanlar ambulanslardaki gereksiz yoğunluğu olusturan tipler esasında. Çünkü bu cahil kesim ambulansın aslında ne için var olduğunu düşünemiyor ya da bencillikleri düşünmelerini engelliyor. Yarın bir gün ben böyle sinir krizi geçiren şımarık birisine ambulansla gittiğim sırada istasyonumun arka sokağında bir çocuğa araba çarpsa ve ağır yaralansa normal şartlarda ben 1 dakikada ulaşıp müdahale edicekken, ambulansım görevde olduğu için başka bir yerden ambulans yollanacak oraya. 1 dakikada mudahale edilecek çocuğa 10 dk sonra müdahale olucak ve aradaki 9 dakika kayıp. Belki o 9 dakika o çocuğun hayatına mal olucak. işte bunu akıl edebilen, empati yapabilen insan 112yi gereksiz bir bencillikle aramaz.