bugün

almanya maçında oynamayan -daha doğrusu oynatılmayan iki futbolcunun (selçuk inan, nihat kahveci) katılımı ile beni benden almış toplantıdır. dalga mı geçiyorlar bunlar insanlarla? medyanın abanmasıyla emir büyük yerden geldi hiddink' e o belli. emre' yi de eklemişler tamam. ama hiddink' in boku volkan' ın hatasına ya da mesut özil' in performansına bağlaması, ve medyanın olayları abarttığını deklare etmesi sadece güldürdü beni. ya o gece futbol tanrıları yanımızda olmasaydı ingiltere rekorlarımızı egale edebilirdik. o rezil oyuna tepki koyulmayacak neye koyulacak? işte başarısızlık geldi mi insanlara sorguluyor alınan paraları, ligde teşrif edilmeyen maçları. şapkadan tavşan çıkarmak eğer almanya maçına 4-1-4-1' i döşeyip almanya' da forma giyen oyunculara ağırlık vermekse hiddink efendi bırak o tavşan kalsın hep şapkasında. ucuz bir numara. selçuk gibi bir adam yedek kalacak, aurelio sakatlanacak yine girmeyecek. selçuk'un toplantının bir anında masaya tekmeyi basıp oradan çıkması için neler vermezdim.

ilave: harf muhalefeti nedeniyle başlıktaki takım kelimesine tamlayan eki sığdırılamamıştır. hoşgörünüze..
sıradan bir olaydır.türk milli takımını ancak bir türk yönetebilir. diğerleri yönettiğini sanır.
beni yalnız türk doktorlarına emanet edin demek gibidir bu olay.
milli rezaletin perde arkası şeklinde olsaydı daha manalı olurdu.
azerbaycan yenilgisi ardından asla yapılmaması gerek açıklamadır. tamam almanya' ya yenildiniz, lan azerilere nasıl la akıl almıyor neyse....