bugün

Başarısız siyasete rağmen yapılan yüzsüzlüktür.

Onlarca parti birleşip bir adamı deviremiyor ve hâlâ o koltuğu işgal etmeye devam ediyorsa yapacak bir şey yok demektir. Keşke bizim de bu tip bir adayımız olsaydı. Tebrikler..
Kendi saksıları seçilmediğinden hazımsızlık yapmış'Manşetidir.
halk, ülkenin tek başlı/sesli bir yönetim tarzıyla idare edildiği bile bile %52 oranında bir oyla cumhurbaşkanını seçiyorsa geriye kalan sesler ancak zırva olur. bu manşette o amaçtan ileri gidemez. bu tip yanlı yayın organlarının bir kez olsun muhalif anlayışın tazelenmesi gerektiğini, artık kılıçdaroğlu, ve bahçeli gibi miadını doldurmuş saksı siyasetçilerin yerini taze kanlara bırakması gerektiğini yazmadığı müddetçe samimiyetleri hep sorgulanacaktır. akp'li değilim fakat bu oluşumun %52 oy alması kanıma dokunmuyor.
kendi başarısızlığını, rezilligini, iseyaramazligini, boşluğunu, yıllardır boş boş konuşmaktan gram fazlasını yapamayan muhalefet saksakcisi ise yaramaz boş kağıt parçası bir gazetenin kendi vasarisizligini başkasına yıkma cabasidir. sizin gibi boş insanlar yüzünden gereksiz insanlar yüzünden büyüdü güçlendi tayyip. Artık sussa keşke böyle gereksiz boş kafalı muhalefet. adam akıllı muhalefet çıksa artık.
Az önce gördüm ve ne diyeceğimi şaşırdım.

Abi yok ya daha ne diyeyim. Bu ne çeşit bir Hazımsizlik daha ne denir. Ulan hala fitneye devam yemin ederim Erdoğan olmasa bunlar ac kalır tum haberler bunun üstüne.

Ne denir arkadas ben utanıyorum bunu yapanlar ilk okullu bile olamaz.

Ayrıca;

(bkz: Sözcü gazetesine verilen paraya acımak)
işte biz sağcıları bu yüzden seviyorum.

Siz üst üste iktidar olsanız hiçbir sağ gazeteden böyle başlıklar duyamazsınız işte aramızdaki fark burda.
sözcü lan bu ne bekleyeceksin.

gezi olaylarından beri erdoğan sussaydı bunlar atacak manşet bulamazdı.

gazete manşetlerinin %80'i erdoğan'ın sözleri.

seçimi kaybettiniz adam gibi durun yerinizde. sözcü zaaaaaaaaaa. vay amk küstahlığa bak.
sözcü cemaatçi paralelcilerin manşetini atmıştır. bu manşet bittiklerinin resmidir daha kendilerine militanda bulamazlar.